Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak spędzacie czas wolny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Wszelkie hobby zabierają mi tak dużo czasu że już absolutnie nie posiadam go na nic więcej, nie jestem w stanie właściwie nic innego już zrobić :P.


    ____________

    Komentarz


    • #32
      Niewiele mam wolnego czasu. Zwykle jestem już tak zamulona, że decyduję się na niewymagającą rozrywkę czyli jakiś serial, coś w internecie. Dziś czytałam sobie o głębi ostrości Interesuję się fotografią, więc czasem dla relaksu lubię sobie poczytać takie rzeczy.

      Komentarz


      • #33
        Głównie wychodzę spotkać się z ludźmi Pracuję przed komputerem, więc mam ograniczone możliwości kontaktu z ludźmi podczas pracy.

        Komentarz


        • #34
          Ja dużo czasu spędzam w domu, najczęściej w kuchni. Ale robie to dobrowolnie bo lubie piec ciasta. Najczęściej inspiruje sie blogiem przy wyborze przepisu

          Komentarz


          • #35
            Ja w wolnym czasie stawiam na dobrą książkę

            Komentarz


            • #36
              Ja w wolnym czasie stawiam na dobrą książkę.

              Komentarz


              • #37
                Wolny czas spędzam z dobrą książką w ręku to najlepsze co można zrobić po ciężkim tygodniu pracy
                Ostatnio edytowany przez clandiks12s; 18.11.2017, 22:00.

                Komentarz


                • #38
                  Ja często chodzę na siłownię z koleżankami i na basen

                  Komentarz


                  • #39
                    Hobby jako takiego nie mam, ale często staram się po pracy robić jakieś aktywne rzeczy z rodziną. W ten weekend na przykład byliśmy w i przyznam, że było świetnie. Dwa tygodnie temu byliśmy na długiej wycieczce rowerowej, zmęczyłem się jak diabli ale było warto zdecydowanie

                    Komentarz


                    • #40
                      o ile pogoda jest łaskawa zawsze na powietrzu !!!

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja wlasnie szukam ciekawego pomyslu na nowe hobby. Zmarł mi niedawno chomik i chcialabym kupic sobie jakiegoś nowego zwierzaczka. Mysle nad rybkami, widzialam juz nawet fajne akwaria w sklepie

                        Komentarz


                        • #42
                          Rozpoczyna się sezon narciarski, więc już tylko czekam aż wyjadę poszusować troszeczkę :-)

                          Komentarz


                          • #43
                            Ja swój wolny spędzam zwykle na drzemce.

                            Komentarz


                            • #44
                              Ja najczęsciej to z rodziną i z moim ukochanym psem Ale lubie też czasem pobyć sobie sam, szczególnie teraz, gdy znalazłem bardzo fajną grę na telefon. Mam już tak, że jak się wciągne to koniec. Obecnie gram w zobaczcie sobie, myślę, że wielu osobom może ona się spodobać

                              Komentarz


                              • #45
                                Ja w czasie wolnym sięgam po dobre książki. Bardzo lubię czytać

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X