Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciekawa reklama

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ciekawa reklama

    Hej, w sieci, na forach wyczytalam wiele pomysłów na fajne reklamy. Jednak mnie zastanawia czy np. zatrudnianie hostess np. z agencji jeest dobrym pomysłem? Organizowaliście kiedyś jakiś event z hostessami czy modelkami?

  • #2
    Obecnie najbardziej opłacalną reklamą jest ta w internecie.

    Komentarz


    • #3
      Można też zainwestować w bardzo dobrze odbierane przez klientów darmowe gadżety reklamowe. Szczególnie jest to dobra opcja dla lojalnych, stałych klientów. Dla taki warto poświecić parę złotych więcej i kupić porządne gadzety z logo od

      Komentarz


      • #4
        Również ciekawą opcją reklamową jest stworzenie filmu reklamowego. Za jego pomocą mozecie promować się w bardzo wielu miejscach i pokazywać swoją firme w bardzo ciekawy sposób Jeżeli poszukujecie agencji zajmującej się tym tematem profesjonalnie to polecam

        Komentarz


        • #5
          Oferta wygląda naprawdę ciekawie - testował już ktoś?

          Komentarz


          • #6
            Oprócz reklamy w sieci, sądzę, że warto zainwestować w promocje na pojazdach, które staną się też wizytówką firmy. Modne jest na przykład oklejanie pojazdów albo plandeki z nadrukiem, takie jak tutaj:

            Komentarz


            • #7
              No rzeczywiście oferta wygląda naprawdę ciekawie - może sam skorzystam!

              Komentarz


              • #8
                Nie zapominajcie o ciekawych i praktycznych gadżetach jako reklamie dla firm. Takie torby z nadrukiem logo z powodzeniem mogą reklamować praktycznie każdy biznes

                Komentarz


                • #9
                  Rzeczywiscie dosyć ciekawa forma reklamy Również ciekawą i według mnie skuteczną reklamą może być zainwestowanie w nowoczesne rozwiązania IT do firmy. Zajmuje sie tym dzięki temu nie tylko usprawnicie swoją pracę ale także zadbacie o swój wizerunek

                  Komentarz


                  • #10
                    Równie ciekawą jak i według mnie obowiązkową reklamą sa jakies gadzety reklamowe rozdawane swoim kllientom. Nie wychodzi to dużo a klient jak coś dostanie za darmo to na pewno wróci jeszcze do nas Polecam zainwestować w takie kalendarze

                    Komentarz


                    • #11
                      W sieci można znaleźć całą masę inspiracji, ja postawiłam na reklamę mojej firmy na różnego rodzaju targach. Z pomocą przyszła mi tutaj jedna z firm dzięki, której zamówiłam nowe, oryginalne flagi reklamowe i za każdym razem moje stoisko wyróżnia się spośród innych. Tutaj możecie zerknąć sobie na ich ofertę: Mam nadzieję, że komuś przydadzą się namiary na taką godną współpracy firmę.

                      Komentarz


                      • #12
                        W firmie, w której pracuję, to właśnie ja zajmuję się kwestiami reklamy Mamy już sporo ulotek, ale chciałam teraz postawić na coś ciekawszego. Znalazłam na ofertę gadżetów z logo firmy, które bardzo mi się spodobały! Zamówiłam kilkadziesiąt takich gadżetów i cieszyły się one naprawdę dużą popularnością! Muszę zamówić ich więcej

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja nie mam za sobą takich doświadczeń.

                          Komentarz


                          • #14
                            Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

                            Komentarz


                            • #15
                              A ja mam odmienne zdanie niż moi poprzednicy i mam coś do dodania. Najlepsza reklama to ta w internecie obecnie, Google Ads, SEO, Facebook codziennie przesiaduje tam kilka milionów polaków, więc najłatwiej dotrzeć tam do nowego klienta, który jeszcze nawet nie wie, że będzie naszym klientem.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X