Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak pokonać stres przed egzaminem na prawo jazdy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jak pokonać stres przed egzaminem na prawo jazdy?

    Jak pokonać stres przed egzaminem na prawo jazdy?
    _____________________________

  • #2
    Przydatne info Dzięki wielkie

    Komentarz


    • #3
      Najlepiej... mieć pewność, że się dobrze nauczyło! Pomaga w tym dobra szkoła i sumienni instruktorzy jak ta, w której ja byłem:

      A na poważnie, to zdałem za pierwszym razem, ale jak szedłem na egzamin, to też się chwilę stresowałem. Pomogło uświadomienie sobie, że jak nie wyjdzie za 1 razem, to przecież mogę podejść kolejny raz. Trochę mi to pomogło i na samym egzaminie okazało się, że wszystko mam dobrze przerobione i pamiętam co robić.

      Komentarz


      • #4
        Stres jest zawsze i to jest coś zupełnie normalnego, do czego trzeba przywyknąć, po prostu trzeba iść na przód i tyle!

        Komentarz


        • #5
          Stres to nieodłączny element takiego wydarzenia jak egzamin na prawo jazdy. Mi pomagały rozmowy samej ze sobą przed lustrem i mówienie, że dam radę i jestem siln i tak parę razy na dzień.

          Komentarz


          • #6
            Chętnie się dowiem, jak pokonać stres związany z prawem jazdy... Nie zdałam już 6 razy....

            Komentarz


            • #7
              Zamiast tabletek polecam zdrową dietę. Kortyzolem, tak jak każdym innym hormonem w organizmie mozna "zarządzać" dostarczając takie składniki których organizm w stresie potrzebuje. Wiecej na ten temat możesz przeczytać sporo opracowań. Przeczytaj np.
              Ostatnio edytowany przez Kania Piotr; 31.08.2018, 22:51.

              Komentarz

              Pracuję...
              X