Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Urządzamy kuchnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Powinniście przy urządzeniu kuchni pamiętać także o odpowiednich dodatkach, urządzeniach kuchennych. Według mnie koniecznie będziecie musieli postawić na solidny ekspres do kawy. Zajrzyjcie sobie tu na stronkę Znajdziecie z pewnością w tym sklepie internetowym bardzo duży wybór ekspresów do kawy

    Komentarz


    • #92
      Internet zawsze pomocny!

      Komentarz


      • #93
        Myślę, że ciekawym sprzętem do kuchni jest blender. Jego szerokie możliwości zastosowania pozwolą na pewno poszerzyć nasze menu. Ja kupiłem sobie nowy ze sprzętów oferowanych przez i jestem z niego bardzo zadowolony, szczególnie że nie jest zbyt głośny i mogę go używać nawet wieczorem nie przeszkadzając nikomu.

        Komentarz


        • #95
          My na przykład zastąpiliśmy kafelki w kuchni kamieniem naturalnym. Moja znajoma poleciła mi bardzo rzetelną firmę Marmur Dulemba,która zajmuje zajmuje się układaniem kamienia naturalnego na posadzkach, ścianach, blatach meblowych. Przyjechali wszystko wymierzyli jak należy ,doradzili jaki kamień wyglądał by najlepiej i dzieki nim mam bardzo ładną ,nowoczesną kuchnię.
          Ostatnio edytowany przez XMilka; 01.03.2020, 18:43.

          Komentarz


          • #96
            Bardzo ciekawe pomysły na kuchnie

            Komentarz


            • #97
              Bardzo fajne gadżety do kuchni, jak i różnego rodzaju drobny sprzęt, typu podkładki, łyżki silikonowe, czy różnego rodzaju miarki, które ułatwią Ci pracę znajdziesz w sklepie.
              Ostatnio edytowany przez Domis3223; 28.02.2021, 12:10.

              Komentarz

              Pracuję...
              X