Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Urządzamy kuchnię

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Ja nie wyobrażam sobie wyposażenia kuchni bez ekspresu do kawy. Mogę nie mieć piekarnika, zmywarki ale bez ekspresu kuchnia dla mnie nie istnieje:-) Z racji tego, że mam niewielką kuchnię bardzo dobrze sprawdza się u mnie ekspres Nivona. Mam model Romantica 839 - pasuje mi kolorystycznie, zajmuje mało miejsca no i co najważniejsze robi super dobrą kawę. Jak na razie nie było z nim żadnych problemów. Jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda to tutaj jest cała lista ekspresów Nivona:

    Komentarz


    • #77
      Tak jak mówi mój poprzednik... Kuchnia ma być przede wszystkim funkcjonalny, ale ja w przeciwieństwie do niego niezbyt stawiam na estetykę... Tak już jakoś mam
      ------------------------------------------------
      [url=https://www.meble-bogart.pl/szafy-przesuwne-do-sypialni-c-222-16.222.html]szafa przesuwna[/url}

      Komentarz


      • #78
        U mnie przy remoncie kuchni bardzo ważna była też wymiana starego sprzętu AGD. Nasza zamrażarka już w ogóle nie mroziła… Dlatego zdecydowaliśmy się z mężem na porządną i oszczędną zamrażarkę od Teraz jesteśmy naprawdę zadowoleni z jakości mrożenia i z funkcji nowego sprzętu

        Komentarz


        • #79
          Minimalizm w kuchni to podstawa. Nie ma co przesadzać z ilością wszystkiego.

          Komentarz


          • #80
            Wg mnie najlepiej zainwestowac w cos co bedzie na lata, my kupujemy juz od lat na ceneo - wszystkie sprzety agd i jest ok.

            Komentarz


            • #81
              Moim zdaniem każdy wpis w tym wątku jest bardzo ciekawy.Takie jest moje skromne zdanie na ten temat i zdania nie zmienię.

              __________________________________________________ __

              Komentarz


              • #82
                Ja postawiłam na meble kuchenne robione na wymiar którą zrobiła dla mnie firma Wiór Płyt z Wyszkowa i nie żałuję. Pewnie że było trochę drożej niż w markecie budowlanym, ale za to moja kuchnia wygląda wyjątkowo funkcjonuje jeszcze lepiej a do tego jest jedyna bo robiona na zamówienie.

                Komentarz


                • #83
                  Na etapie urządzania kuchni trzeba już na pewno ustalić miejsce dla lodówki i kuchenki, a może też i zmywarki. Wszystkie te urządzenia można zakupić na stronie w zakładce producenta Beko, ponieważ oferta agd jest bardzo bogata i można w niej na spokojnie przebierać.

                  Komentarz


                  • #84
                    Marzy mi się kuchnia skandynawska.

                    Komentarz


                    • #85
                      Czy trzeba o nie jakoś specjalnie dbać?

                      __

                      Komentarz


                      • #86
                        Meble kuchenne mam robione na wymiar, ale starych nie wyrzuciłam tylko przechowuję w BESTO w Warszawie na ul.Kłobuckiej. Takie przechowalnie ratują ludziom życie, bo bywa i tak, że nie ma gdzie roweru trzymać.

                        Komentarz


                        • #87
                          Jeśli miałabym dać radę remontową, to poleca ograniczenie miejsc robienia zakupów. Przez chodzenie po sklepach bierzemy wiele niepotrzebnych rzeczy. Wystarczy mieć jeden sprawdzony, gdzie kupimy to, co jest nam potrzebne i oszczędzamy czas oraz pieniądze. Moi fachowcy polecili mi , więc podaję dalej

                          Komentarz


                          • #88
                            Nie wiem czy poza meblami będziesz też kupować większe i mniejsze AGD ale jeśli tak to na stronie sklepu widziałam bardzo ładne czajniki.

                            Komentarz


                            • #89
                              Na jakiej zasadzie wybieraliście meble, angażowaliście do tego architekta? Pomagał wam? Zastanawiam się nad kuchnią na wymiar, jest taki wybór, że nie wiemy jak skomponować kolory, dodatki. za dużo tego. Kilka wskazówek znalazłam w poradniku ale szukam jeszcze innych wskazówek. Zależy mi na nowoczesnym wystroju i funkcjonalności. I zobaczymy co dalej.

                              Komentarz


                              • #90
                                Stworzenie kuchni jak ze snu, wymaga odpowiednich narzędzi oraz wiedzy. Przede wszystkim jednak, warto wybrać projekt, który posłuży nam za cały pogląd i da szansę na wybranie dopasowanej powierzchni. Wiele ostatnio mówi się o która podbija serca osób, stawiających na elegancję i prostotę w jednym.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X