Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aranżacja wnętrz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Aranżacja wnętrz

    Polecam tę stronkę: Każdemu kto interesuje się tematem wystroju wnętrz! Fajne porady, projekty oraz dyskusje z tego tematu.

  • #2
    A jeśli ktoś poszukuje podobnej stronki odnoszącej się jednak bardziej do domów, nie mieszkań to poleca: Fajne artykuły!

    Komentarz


    • #3
      Na Homebooku jest też wiele inspiracji. Ja najczęściej korzystam z tego portalu.

      Komentarz


      • #4
        Ważne, żeby podobało się temu, kto tam mieszka

        Komentarz


        • #5
          Aranżacje

          Mi podobają się aranżacje: . Przestronne, jasne, nowoczesne wnętrza. Bardzo funkcjonalne, przytulne i nie zagracone. Aranżują nie tylko mieszkania, domy, ale też firmy.

          Komentarz


          • #6
            Super stronki Właśnie szukałam takich bo kompletnie nie mam pomysłów jak zaaranżować nasze mieszkanko

            Komentarz


            • #7
              Ja nie przepadam za minimalistycznym wnętrzem, wolę zdecydowanie pomieszczenia kameralne, przytulne.

              Komentarz


              • #8
                Ja przy urządzaniu domu największy problem miałam z kuchnią. Nie jest ona za wielka a chciałam, żeby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Nie chciałam gotowych mebli dlatego zdecydowałam, że kuchnie zaprojektuje mi biuro architektoniczne. Współpracowałam z biurem Macińska Architekci. Efekt jest super - kuchnia mimo niewielkich wymiarów jest urzadzona wygodnie. Zostawiam Wam namiary na architekta, z którego korzystałam - polecam ich usługi.

                Komentarz


                • #9
                  Ja sama urządzam. Inspiracji szukam w Internecie.

                  Komentarz


                  • #10
                    Jeśli szukacie fajny pomysłów czy też projektów dotyczących umeblowania to polecam tą stronkę: Sam z niej korzystałem i wyszło super!

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja czytałem trochę o kominkach na tej stronce: Ogólnie miałem problem z wymianą kasety w kominku no i wyboru wkładu, ale już mam wszystko ogarnięte i grzeje bardzo fajnie

                      Komentarz


                      • #12
                        Ta stronka wygląda naprawdę dobrze. Myślę, że skorzystam przy wiosennym remoncie!

                        Komentarz


                        • #13
                          re

                          Ja polecam wszelkie aranżacje pomieszczeń zobaczyć w necie, a potem wybrać się do sklepu Ikea.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ostatnio wpadł mi w oko kominek na pellet. Z niewiadomych powodów to właśnie takie kominki mają ciekawy wygląd. Dodatkowym argumentem za takim rozwiązaniem jest taniejący pelet. Na chwile obecną bez problemu można otrzymać oferty gdzie to pułap 500-800zł, a wszystko przez stronę gielda-paliw

                            Komentarz


                            • #15
                              Aranżacją wnętrz można na spokojnie zająć się samemu i wcale nie potrzeba do tego szczególnych zdolności, wiele podpowiedzi i pomysłów można znaleźć w internecie. Ostatnio bardzo modne w aranżacji stało się wykorzystanie kamienia, szczególnie kamienia na ścianę i warto o tym więcej poczytać , bo to naprawdę fantastyczna rzecz, a taki kamień dekoracyjny jest na tyle charakterystyczny i stylowy, że nie ma się co dziwić, iż coraz częściej ludzie się na niego decydują.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X