Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moda na naturalne kosmetyki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Używałam tych kosmetyków jeszcze zanim stały się modne , są po prostu lepsze i skuteczniejsze bo mają lepszy skład i nie zawieją chemii i sztucznych wypełniaczy które tylko zapychają pory

    Komentarz


    • #17
      A mnie to szczerze mówiąc wcale nie dziwi ta dzisiejsza moda na zdrowe i ekologiczne kosmetyki. Zresztą, samemu w nią trochę popadłem, ostatnio zrobiłem bardzo duże zamówienie odnośnie kosmetyków do włosów na stronie i muszę wam powiedzieć, że jestem zadowolony z wszystkich produktów, które zamówiłem. A to jest rzadkość. W sumie to od kilku lat, odkąd zacząłem zamawiać kosmetyki na glamlook.pl, to nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów

      Komentarz


      • #18
        krem

        lubię naturalne kosmetyki ale ostatnio moim hitem jest krem Remescar, dzięki któremu nie muszę używać korektora pod oczy tylko zastosuję go na moje cienie i worki pod oczami a one do kilku minut znikają

        Komentarz


        • #19
          Jeśli chodzi o kosmetyki to obojętnie moim zdaniem jakie się stosuje. Wiadomo każdemu podpasuje coś innego. Jedni wolę kosmetyki naturalne, inni wegańskie, a jeszcze innym to kompletnie bez znaczenia. A dla mnie ważne jest aby umiejętnie je stosować. Bo przeraża mnie fakt, że jest taka potrzeba aby stwarzać takie artykuły jak mówięce o tym jak nakładać pomadkę. Przecież to jak jeden z najprostszych w aplikacji kosmetyków. A jednak duża ilość osób nie wie jak to robić

          Komentarz


          • #20
            Ja też lubię te kosmetyki
            ---

            Komentarz


            • #21
              Nie nazwałbym dużego zainteresowania naturalnymi kosmetykami modą a bardziej dbaniem o siebie. Krem z naturalnym składem jest lepszy niż ten ze sztucznymi dodatkami takimi jak sls. Na zmarszczki używam Richevon ze strony i naprawdę uważam że działa.

              Komentarz


              • #22
                Popytajcie w tej kwestii znajomych. Moim zdaniem to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie

                Komentarz


                • #23
                  Najlepsze to są ręcznie robione, naturalne i pięknie pachnące kosmetyki Używanie ich jest naprawdę samą przyjemnością! Ja najczęściej zamawiam kosmetyki na , bo naprawdę uwielbiam ich produkty. Wyglądają pięknie, pachną pięknie i są naturalne. Czyli mają wszystko to czego mi do szczęścia potrzeba

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja bym tego typu sprawy zostawiła specjaliście z tej dziedziny. Według mnie to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.

                    Komentarz


                    • #25
                      To chyba dobrze, że jest moda na to, co naturalne.

                      Komentarz


                      • #26
                        Ja też cieszę się z tego, że coraz więcej kobiet stosuje świadomą pielęgnację. Jednak pamiętajcie i zwracajcie uwagę na to, że niektóre kosmetyki "naturalność" mają tylko w nazwie - dlatego najlepiej przed zakupem danych kosmetyków sprawdzić ich skład. Ja na przykład ręczę za kosmetyki z BioIQ Nie posiadają sls i parabenów, ale także silikonów czy syntetycznych barwników. Są po prostu w 100% organiczne. Możecie je zamówić na stronie . A jeśli ktoś z was byłby ciekawy, to kosmetyki te mają też certyfikat Ecocert.

                        Komentarz


                        • #27
                          To nie zadna moda, ale kosmetyki naturalne naprawdę są konkretne i dobre

                          Komentarz


                          • #28
                            to prawda, tez lubię naturalne kosmetyki stosować, zwłaszcza, że teraz jest do nich ogromny dostęp moje ulubione to te od raviny, sa świetne Pięknie pachną, sa delikatne, skóra zaraz jest po nich odżywiona

                            Komentarz


                            • #29
                              Kobiety coraz bardziej przykładają uwagę do tego co stosują.

                              Komentarz


                              • #30
                                od kiedy mi dokucza alergia to uzywam tylko naturalnych kosmetykow

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X