Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moda na naturalne kosmetyki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Moda na naturalne kosmetyki

    Cześć. Mam pytania odnośnie takie kosmetyków naturalnych jak olej laurowy. Na wielu stronach internetowych te kosmetyki są opisywane jako cudowne. Są o wiele lepsze niż kosmetyki ze sklepów. Natomiast rodzi się pytanie dlaczego nie jest używany w preparatach markowych firm? Właśnie ta rzecz nie daje mi spokoju. Czemu ogromne korporacje nie użyły tych preparatów do produkcji leków. Przecież w dużych firmach jest rzesza specjalistów i naukowców, którzy nie potrafią użyć takiego specyfiku jak olej marula. Co myślicie, czy rzeczywiście te naturalne kosmetyki są tak skuteczne jak opisują to na blogach?

  • #2
    Kosmetyki

    Moim zdaniem bez względu na to, po jakie kosmetyki sięgamy, najważniejsze jest to, aby były one odpowiednio dobrane do rodzaju naszej skóry, czy też cery. Bądź co bądź duży ich wybór można znaleźć w ofercie nowej drogerii internetowej , gdzie cały czas zwiększa się liczba sprzedawanych produktów, a co więcej możemy tam zaopatrzyć się zarówno w kosmetyki przeznaczone do makijażu, jak i takie typowo pielęgnacyjne.

    Komentarz


    • #3
      Ja stosuje kosmetyki z jak najlepszym składem. Czasami godzinami to sprawdzam, ale chyba warto.

      Komentarz


      • #4
        Kosmetyki i perfumy tego typu ostatnio zrobiły się popularne. Jak to jest z nimi, to chyba wie tylko producent. Z drugiej strony wcale tak wiele osób nie zwraca uwagi na to jak są wykonane. Jak szukasz perfum, to zawsze możesz sprawdzić internetowe drogerię

        Komentarz


        • #5
          naturalne kosmetyki są dobre ale poza tym trezba pimietać żeby robić regularne , zeby wyglądać świeżo i kwitnąco

          Komentarz


          • #6
            Sama coraz częściej sięgam po dermokosmetyki, mają o wiele lepszy skład od tych które stosowałam do tej pory szczególnie, że moja skóra należy do tych problematycznych i im mniej chemii w kosmetykach tym lepiej.

            Komentarz


            • #7
              Też korzystam z kosmetyków naturalnych, ale nie dlatego, że są popularne tylko po prostu one jedyne mnie nie uczulają. O oleju laurowym nigdy nie słyszałam..

              Komentarz


              • #8
                Także korzystam z naturalnych kosmetyków, są po prostu lepsze

                Komentarz


                • #9
                  Gdy ludzie zauważyli, że naturalne kosmetyki również mogą przynosić spektakularne efekty, przestali ładować w nie chemię
                  Np. rewelacyjne działanie , który przynosi super efekty w leczeniu pękających naczynek i właśnie żylaków, jest oparte na samych naturalnych składnikach - jadzie i wosku pszczelim, wyciągu z motylicy, propolisu i podmoru, żywicy cedrowej oraz oliwie z oliwek

                  Komentarz


                  • #10
                    Akurat nie mam problemu z żylakami wiec w kwestii kremu się nie wypowiem, ale co do naturalnych kosmetyków to też jestem ich zwolenniczką. Są znacznie lepsze od tych napompowanych chemią. Szczególnie lubię naturalne olejki do ciała, mają takie piękne zapachy, a to mój nr 1 bo faktycznie pomaga pozbyć się skórki pomarańczowej.

                    Komentarz


                    • #11
                      Przecież, żeby stworzyć kosmetyk i tak trzeba w niego wpompować ileś chemii, nawet jeśli jest na bazie składników naturalnych.

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie zgodzę się. Są kosmetyki tylko i wyłącznie z naturalnych składników.

                        Komentarz


                        • #13
                          Żyjemy w świecie chemicznym, naturalne kosmetyki to tylko moda.

                          Komentarz


                          • #14
                            Może i moda. Co nie zmienia faktu, że takie istnieją.

                            Komentarz


                            • #15
                              Warto kierować się obecnością certyfikatów. Kosmetyki certyfikowane są przynajmniej w większości naturalne, co z resztą kosmetyków - nie wiadomo.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X