Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką lubicie kuchnię?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaką lubicie kuchnię?

    Chciałam się Was zapytać, czy macie swoją lubioną kuchnię? Mnie ostatni bardzo zaczęła odpowiadać , a to dzięki restauracji we Wrocławiu, gdzie jadłam przepyszne burgery, ale też próbowałam mule w winie. Są tam również inne potrawy.

  • #2
    Mnie wszystko jedno. Nie ma ulubionej kuchni, jem to, co mi zasmakuje.

    Komentarz


    • #3
      Dla mnie zdecydowanie najlepsza jest kuchnia włoska

      Komentarz


      • #4
        Ja dużo bardziej cenię sobie tą naszą - polską

        Komentarz


        • #5
          Ja lubię różnie, czasem kuchnia włoska, a czasem tylko polska

          Komentarz


          • #6
            Nie ma jednej kuchni, którą kupowałbym w całości, z całym dobrodziejstwem inwentarza. Raczej wybieram poszczególne dania z różnych kuchni.

            Komentarz


            • #7
              kuchnia chińska

              Ja bardzo lubię kuchnię chińską, próbuję coś nawet sama przygotowywać. W zeszłym tygodniu zrobiłam pierwszy raz warzywne spring rolls z sosem z orzeszków ziemnych. Jakby co to polecam ten przepisz: bo wyszły super.

              Komentarz


              • #8
                A ja nie mam aż tak sprecyzowanego gustu. Lubię po prostu dobrze zjeść, za to mam ububiona restaurację w której zawsze trafiają w mój gust kulinarny

                Komentarz


                • #9
                  Ja ostatnio bardzo polubiłam kuchnię tajską. Zwłaszcza potrawy z - dosłownie się w nim zakochałam Już praktycznie na stałe zagościło w ojej kuchni Oprócz tego, że potrawy z jego użyciem świetnie smakują, to jeszcze jest ona bezlaktozowe, organiczne, bez cholesterolu... same plusy

                  Komentarz


                  • #10
                    Z każdej kuchni trzeba po prostu wybierać to co się komu podoba.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja lubię polską i węgierską, do wszystkiego papryka.

                      Komentarz


                      • #12
                        A ja różnie czasem mam ochote na kuchnię polską, czasem na włoską a jeszcze kiedyindziej na chińską. Ostatio bardzo smakował mi sandacz , którego jadłam w . Dl mnie najważniejsze jest to, żeby moje danie było przyrządzone ze świeżych składników wysokiej jakości .

                        Komentarz


                        • #13
                          Uwielbiam kuchnię włoską. Wszystkie makarony, pizze, mniam!

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja najbardziej lubię kuchnię azjatycką oraz włoską!

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja przede wszystkim lubie kuchnię polską, ale i włoską nie pogardzę

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X