Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką lubicie kuchnię?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Uwielbiam kuchnię japońską, bo jest lekka i subtelna w smaku. Nie przepadam za to za polską z czasów PRL to jest golonki, wieprzowinka, tłuste sosy itd. Po takim czymś to jestem chora przez kilka dni, toaleta woła, brzuch boli ale nie idzie sobie ulżyć przez zaparcia. Dicopeg 10g mi w tych trudnych chwilach zawsze pomoże, ale generalnie staram się po prostu takiej diety unikać

    Komentarz


    • #17
      Ja bardzo lubię zdrową kuchnię, czyli gotowanie na parze itp.

      Komentarz


      • #18
        A może zostawić ten temat specjaliście? Moim zdaniem to może być dość dobre rozwiązanie

        Komentarz


        • #19
          Dla mnie zdecydowanie najlepsza jest kuchnia włoska

          Komentarz


          • #20
            Ja lubię kuchnie dobrze oświetloną;-) A odkąd przeczytałam artykuł: stawiam tylko na ledy.

            Komentarz


            • #21
              Wydaje mi się, że nie mam typowych upodobań co do jednego stylu w kuchni. Osobiście lubię inspirować się różnymi pomysłami, niezależnie od tego, z której części świata się wywodzą. – na taki przepis ostatnio trafiłem i postanowiłam sprawdzić, czy to danie jest faktycznie tak pyszne, jak zapewniała jego autorka. Okazało się, że tak, dlatego polecam wszystkim wam poszerzać kuchenne horyzonty każdego dnia, bo tylko na tym skorzystamy.

              Komentarz


              • #22
                O, właśnie takich informacji szukałem Super, dzięki wielkie za fajne porady

                Komentarz


                • #23
                  Ja lubię po prostu dobre żarcie. Tylko tyle.

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja lubię dobrze zjeść. Pasuje mi każda kuchnia.

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja po wizycie w moge śmiało powiedzieć, ze najbardziej smakuje mi amerykańska kuchnia. Potężne kawały mięsa to jest jednak to obok czego nie da sie przejść obojętnie Szczególnie jeżeli zaserwuje Ci ktoś przepyszny stek wołowy

                      Komentarz


                      • #26
                        śródziemnomorską

                        _______________________________

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja czasem lubię upichcić coś na własną rękę. Z reguły są to rzeczy proste bo mistrzem kuchni nie jestem. Ale ostatnio czytałam trochę o tym, czym jest frytura i myślę, że warto spróbować.

                          Komentarz


                          • #28
                            Nie znam się aż tak na kuchni i na gotowaniu, żeby mieć jakiś ulubiony rodzaj kuchni w sensie że niektórzy lubią meksykańską, inni śródziemnomorską itp. Ja lubię po prostu jeść A najbardziej lubię wszelkie , bo to moje ulubione mięsko.

                            Komentarz


                            • #29
                              Dla mnie zdecydowanie najlepsza jest kuchnia włoska

                              Komentarz


                              • #30
                                W sumie to każdą byle by było na ostro .


                                ____________

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X