Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla koleżanki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Prezent dla koleżanki

    Spójrzcie na te i powiedzcie, co o nich sądzicie? Podobają Wam się? Byłby to dobry prezent dla koleżanki z pracy?

  • #2
    Jak najbardziej. Ale możesz poszukać innego prezentu, który jest w 100%

    Komentarz


    • #3
      Koc na prezent? Jak dla mnie dość kiepski pomysł. Celowałabym jednak w coś innego.

      Komentarz


      • #4
        Czemu, może koleżanka ma nowe mieszkanko i właśnie się urządza?
        Ja kiedyś koleżance na prezent kupiłam , z czego była bardzo zadowolona, bo wszystkiego w jej nowym domu jeszcze brakowało.

        Komentarz


        • #5
          Prezent

          A może postawić na jakieś kosmetyki, albo lakiery do paznokci ? Jeżeli chodzi o te ostatnie, np. lakiery hybrydowe , bardzo bogatą ich ofertę można znaleźć w Indigo Nails. Marka ta jest rozpoznawana na całym świecie, a co więcej wybór produktów jest tutaj ogromny. Co więcej lakiery tej marki świetnie sprawdzają się nie tylko z profesjonalnych salonach manicure, ale także w domowych warunkach.

          Komentarz


          • #6
            A ja bym obstawiał ładną bluzeczkę, albo body. Każda kobieta lubi ładnie wyglądać, a skoro z koleżanką pracujesz, to widzisz, jaki ma styl. Odwiedź , a przekonasz się, że na pewno coś fajnego znajdziesz!

            Komentarz


            • #7
              Znając życie, jeśli Twoja koleżanka z pracy jest bardzo zapracowana, z pewnością marzy jej się zabieg relaksujący z użyciem . Dobrze wykonana usługa uspokoi ją na co najmniej kilka dni!

              Komentarz


              • #8
                Jeżeli ta twoja koleżanka ma pieska to możesz pomyśleć o tym, żeby kupić jej porządną karmę ze strony na prezent. I co ? Jak podoba Ci się taki pomysl ?

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Zakira Zobacz posta
                  Spójrzcie na te i powiedzcie, co o nich sądzicie? Podobają Wam się? Byłby to dobry prezent dla koleżanki z pracy?
                  jak dla mnie fatalny pomysł. Pomyśl czy sama byś chciała dostać taki prezent

                  Komentarz


                  • #10
                    Też jakoś nie bardzo wyobrażam sobie dawać komuś w prezencie lub dostawać jakiś koc... Jest to co najmniej dziwny pomysł


                    ________________________

                    Komentarz


                    • #12
                      Myślę że taki ciepły koc to bardzo dobry pomysł na prezent

                      Komentarz


                      • #13
                        Pewnie, że tak. Tak koc zawsze się przyda.

                        Komentarz


                        • #14
                          Ciepły koc dla koleżanki? Eee, chyba nie. To już lepiej dać kwiaty, no chyba, że koleżanka ma lat 80+.

                          Komentarz


                          • #15
                            Hmm a nie lepiej jej kupić coś modnego? Może jakąś ładną sukienkę? My z przyjaciółką zawsze kupujemy sobie ubrania, bo obie interesujemy się modą, i takie prezenty zawsze nam cieszą. Ostatnio zamawiałam jej na urodziny rozkloszowaną, koronkową sukienkę. Znalazłam ją w stylizacji na blogu i wiedziałam, że na pewno jej się spodoba to taki fason, który pasuje praktycznie każdemu, a do tego ciągle jest trendy!

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X