Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prezent dla koleżanki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Też jestem zdania, ze jesli isc w cos konkretnego to lepiej zamiast strzelac z sukienkami czy strojami bo jak wiadomo rozmiarowka bywa rozna - postawic na cos do domu - czy wlasnie poduszki czy chociazby nowy zestaw kieliszkow. Teraz inspiracji w trendach nie brakuje a dobrze jest miec cos oryginalnego w domu - w salonie agaty maja co jakis czas promocje na tego typu artykuly warto sobie popatrzec od czasu do czasu

    Komentarz


    • #32
      Bardzo lubię koce na zimowe wieczory.

      __

      Komentarz


      • #33
        Dobrym prezentem dla koleżanki mogą być Na takiej opasce możesz umieścić dowolny napis, co z pewnością nada bransoletce sentymentalnego wymiaru. Takie rzeczy są najlepsze, bo spodobają się praktycznie każdemu. Ja taką bransoletkę z napisem dostałam od mojej siostry na osiemnaste urodziny i bardzo byłam zadowolona

        Komentarz


        • #34
          ciepły kocyczek i sie bedzie fajnie wtulać

          Komentarz


          • #35
            Myślę, że kosmetyki będą bardzo dobrym wyjściem na prezent dla koleżanki. Jak oczywiście postawicie na naturalne kosmetyki. Możecie też poszukać jakiś modnych ubrań. Mnie zainspirował artykuł do właśnie zakupów prezentowych dla koleżanki. Jak kupowałam dla siebie body, to od razu zrobiłam większe zamówienie, także i dla niej

            Komentarz


            • #36
              Pewnie, każda kobieta kocha kosmetyki, niezależnie od wieku. To takie babskie:-)).

              Komentarz


              • #37
                Dla mnie wydaje się, ze najlepsze są zawsze szczere życzenia. ale fajną pamiątką może być koszulka z nadrukiem jak taka ze strony . Z pewnością koleżanka będzie zadowolona z takiej uniwersalnej pamiątki

                Komentarz


                • #38
                  A ja ostatnio kupowałam kawe koleżance i mysle ze to był taki właśnie w sam raz prezent Z pomocą bloga bez problemu dobrałam odpowiedni rodzaj kawy, ale i także akcesoria do jej parzenia. Wszystko zalatwilam w necie.

                  Komentarz


                  • #39
                    A może przygotujecie coś sami dla koleżanki? Myślę, że własnoręcznie upieczony tort bedzie super opcja Na stronce znajdziecie porady cukiernicze, także takie dotyczące pieczenia tortów

                    Komentarz


                    • #40
                      Kup koleżance obraz moim zdaniem fajny pomysł

                      _____________

                      Komentarz


                      • #41
                        Koleżance kupiłbym wycieczkę do Krakowa którą można zamówić na stronie .

                        Komentarz


                        • #42
                          U nas sytuacja jest bardzo jasna, każda praktycznie kupuje jakieś ciekawe, naturalne kosmetyki w prezencie jak jest jakaś okazja. Też w sumie znamy dobrze swoje rozmiary ubrań bo często chodzimy na zakupy więc takie prezenty też nie są rzadkością. Nawet ostatnio dostałam genialne espadryle z od przyjaciółek. Akurat udało im się tak że idealnie na mnie leżały

                          Komentarz


                          • #43
                            My teraz zamawiamy prezent na wieczór panieński dla naszej przyjaciółki Zastanawiamy się nad strojami erotycznymi od Myślicie że to jest dobra opcja? Nie chcemy kupować jakiś nudnych prezentów typu vouchery na bielizne itp. Coś związanego właśnie z seksem, jakieś gadżety erotyczne na pewno będą ciekawą opcją

                            Komentarz


                            • #45
                              A moja przyjaciółka jest artystką, więc dopiero mam problem w wyborem prezentu! A już nie tyle z samym wyborem, co z samym opakowaniem. W końcu to ono robi pierwsze wrażenie Ja najbardziej lubię pakować prezenty w papier z i kolorową wstążkę. To zazwyczaj robi efekt wow!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X