Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co kupić mamie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Moja mama jest tak zapatrzona w świat ekonomii, że nic jej nie kupuję. Całe dnie spędza przed laptopem przekopując strony internetowe pokroju , więc postanowiłem, iż nie będę jej nic kupował, ponieważ w realnym świecie jej kompletnie nie ma. Najbardziej to by się chyba ucieszyła z nowego laptopa czy komputera...

    Komentarz


    • Każdy swoją mamę zna chyba najlepiej.

      Komentarz


      • Też tak mysle i w zaleznosci od powagi wydarzenia po prostu bym zapytala czy nie ma jakis konkretnych potrzeb. Moja od kilku lat marudzila ze co chwile wyskakuja jej nowe zmarszczki pod oczami. Fakt - bardzo sie postarzala po smierci ojca. Wiec stwierdzialam ze super patentem bedzie voucher do kliniki dermed w krakowie. Najpierw umowila sie na konsultacje a tam lekarz dobral metode - u niej akurat wystarczylo laserowe wygladzanie cery

        Komentarz


        • Może książkę? To właśnie książki najchętniej kupuję na prezenty. Moja mama czyta dużo, dlatego też uważam, że Mroczne Umysły, o których można poczytać na , będą najlepszym rozwiązaniem.

          Komentarz


          • A może coś przydatnego np do domu? Może nowe żelazko parowe - czy inny sprzęt? Ja jestem zwolenniczką praktycznych prezentów. A nie dawania czegos żeby coś stało i się kurzyło tylko.

            Komentarz


            • Mojej mamie na urodziny, które obchodziła w grudniu kupiłem , wiem, że nie jest to zbyt wyszukany i elegancki prezent jaki każdy chciałby dostać, ale walczę wraz z ojcem od ponad roku, że mamie coś takiego kupić i w końcu zamiast się użerać z jej zdaniem postawiliśmy ją przed faktem dokonanym i teraz musi z tego korzystać

              Komentarz


              • W tym roku moja mamę zapisuję na kurs winiarstwa.

                __

                Komentarz


                • Moim zdaniem lepiej za sponsorować jakiś wyjazd weekendowy za granicę.

                  _______________________
                  Zobacz ciekawą stronę

                  Komentarz


                  • Hej, ja polecam wszystkie zabiegi z oferty korzystałam z większości z nich - czy to sama, czy to też dostawałam w prezencie urodzinowym. Dla mnie problemem była zniszczona skóra, także nastawiłam się mocno na jej regenerację i poprawę jej kondycji. Polecam ogólnie całe centrum, bardzo mili lekarze oraz obsługa

                    Komentarz


                    • A co mama lubi? Ma jakieś zainteresowania? Czy może np. lubi dobrze wyglądać? To może w takim razie na wiosnę jej kup mokasyny . To bardzo praktyczny prezent

                      Komentarz


                      • Ja dla swojej pomyślałem o zabiegu w spa, była zachwycona

                        Komentarz


                        • Szczerze mówiąc, to naszyjnik oraz bransoletka to dwie bardzo fajne propozycje. Moim zdaniem biżuteria jest jednym z popularniejszych prezentów w dzisiejszych czasach.
                          ------------------------------
                          [/URL]

                          Komentarz


                          • Krem to rzeczywiście może być niezły pomysł na prezent.

                            Komentarz


                            • Krem lub jeśli chcesz wydać trochę więcej pieniędzy to może jakiś voucher na masaż lub spa? Mama na pewno się ucieszy.

                              Komentarz


                              • Wszystko zależy od tego co Twoja mama lubi. Moja na przykład bardzo ucieszył ogromny bukiet.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X