Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co kupić mamie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Czy jest on dla skóry wrażliwej?

    __

    Komentarz


    • #92
      jeśli szukasz dalej ciekawych pomysłów na prezent dla mamy możesz zajrzeć na stronę
      jest tam ciekawy artykuł oraz porady jak zaoszczędzić pieniądze kupując prezenty.
      Pozdrawiam, Kaśka

      Komentarz


      • #93
        Moim zdaniem warto w tym temacie poszperać w Sieci. Powinien być to dobry pomysł.

        Komentarz


        • #94
          Dla mamy..hm... zależy, co ona lubi A jest kobietą, więc pewnie lubi biżuterię, bieliznę, perfumy i kwiaty ;p
          Może coś dla poprawienia wyglądu? Znalazłam fajne w sklepie internetowym, które zamówiłam dla swojej mamy

          Komentarz


          • #95
            Kilka inspiracji na prezenty dla mamy można znaleźć na . To praktyczne gadżety przydatne w kuchni

            Komentarz


            • #96
              Zawsze można mamę po prostu spytać, co jej się przyda.

              Komentarz


              • #97
                Popytajcie znajomych w tej materii. Na pewno będą w stanie pomóc.

                Komentarz


                • #98
                  Moja mam od kilku ładnych lat stosuje różnego rodzaju naturalne suplementy jak np. ze zdrową żywnością powinien go mieć w asortymencie, ewentualnie możecie poszukać w sieci. Jeśli mam lubi takie wynalazki to myślę, że warto spróbować i zakupić jej jedno opakowanie, może jej przypasuje i będziesz już miał pomysł na prezent na kolejne okazje.

                  Komentarz


                  • #99
                    Jeśli szukasz pomysłu na prezent da rodziców to moim zdaniem powinieneś w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na to co mają do zaoferowania na stronie . Sam zamawiałem stamtąd całkiem niedawno prezent na rocznicę ślubu dla moich rodziców i bardzo im się spodobał mój pomysł

                    Komentarz


                    • Muszę sprawdzić ich ofertę.

                      Komentarz


                      • Nie mam zdania w tym obszarze tematycznym. Nie bardzo się na tym znam.

                        Komentarz


                        • Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

                          Komentarz


                          • A może kurs języka angielskiego online
                            myślę, że mama doceni fakt, że może uczyć się sama w domu. Na tym kursie sporo się mówi więc nawet ten kto nigdy za wiele nie miał wspólnego
                            z tym językiem spokojnie sobie poradzi. Warto to sprawdzić. To taki fajny i nietypowy prezent.

                            Komentarz


                            • Może jej się spodobać.

                              __

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X