Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co kupić mamie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    A może po prostu jakaś dobra kawa? Taki prezent nie raz już się sprawdził w moim przypadku Kupowałam już kawę na bardzo różne okazje. Propozycje bloga powinny wam się spodobać

    Komentarz


    • #77
      Moja mama uwielbia dostawać od nas wszelką biżuterię i kosmetyki

      Komentarz


      • #78
        A może warto zafundować jej jakiś zabieg kosmetyczny? Manicure, pedicure, albo i przedłużanie rzes? Co o tym myślicie? Jeżeli chcecie pójść w tym kierunku to zajrzyjcie na Jest to salon kosmetyczny specjalizujący się w właśnie w takich usługach. Ja na pewno ucieszyłabym się z takiego prezentu

        Komentarz


        • #79
          Uważam, że dla kobiety w każdym wieku najfajniejsza jest biżuteria. Kobiety w od zawsze uwielbiały zakładać biżuterię, bo czują się wtedy ładniejsze. Ja też tak mam. Zerknij Sobie na stronkę mają duży wybór biżuterii ręcznie robionej. Każdy znajdzie coś dla Siebie, w różnych przedziałach cenowych.

          Komentarz


          • #80
            Mamie to tak naprawdę wszystko można kupić. Z każdego prezentu mama powinna być bardzo zadowolona tak naprawdę.

            __________________________________________________ __________________________________________________ ____

            Komentarz


            • #81
              A może jakieś SPA, masaż, wizytę u kosmetyczki? Takie zabiegi na pewno będą świetnym prezentem dla każdej kobiety. Pooglądajcie też sobie ofertę od Może coś z oferty gabinetu medycyny estetycznej będzie super pomysłem?

              Komentarz


              • #82
                Zainteresowania swojej mamy raczej trzeba znać.

                Komentarz


                • #84
                  Czy jest on z przeznaczeniem wiekowym?

                  __

                  Komentarz


                  • #85
                    Myślę, że najlepiej wiesz co Twoja mama chce dostać.

                    __

                    Komentarz


                    • #86
                      Czy krem pod oczy to na pewno dobry prezent? Może skup się bardziej na fajnej książce do poczytania lub fajnych ubraniach?

                      Komentarz


                      • #87
                        Ja ostatnio z rodzeństwem zrzuciłam się na Niemniej myślę, że kosmetyki są okay. Najlepiej się jej zapytaj !

                        Komentarz


                        • #88
                          A może Twoja mama cieszyłaby się z kursu online języka angielskiego?
                          Zerknij sobie tu:
                          to świetnie opracowany kurs i myślę, że będziesz zadowolona z efektów. Ja sama też się z tym kursem uczę
                          i widzę, że naprawdę są efekty.

                          Komentarz


                          • #89
                            Kurs jako prezent? Dość oryginalny pomysł.

                            Komentarz


                            • #90
                              Z całą pewnością porady w tym zakresie znajdą się w Internecie. Nie powinno być z tym żadnych większych trudności.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X