Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Miej piękny ogród

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Miej piękny ogród

    Jeśli wprowadzasz się właśnie do nowego domu i wokół masz jedynie trawę oraz tuje, może postaw na coś bardziej oryginalnego i wyszukanego? Nie wiesz co zaaranżować? Daj nam pole do popisu -

  • #2
    A co myślisz o altanach ogrodowych? Moim zdaniem to świetny sposób na zagospodarowanie tej przestrzeni.

    Komentarz


    • #3
      Sam ogród to nie tylko kwiaty i krzewy - warto pomyśleć również o obejściu. Ostatnio tutaj przeczytałam o kratkach drogowych i trawnikowych i doszłam do wniosku, że to dobre rozwiązanie zabezpieczające zieleń. Chyba zastosuję coś takiego u siebie przed domem i na trawniku.

      Komentarz


      • #4
        Taka kratka sprawi, że ścieżki w ogrodzie nie będą się zapadać. To nieduży koszt, a naprawdę sprawdza się w ogrodach.

        Komentarz


        • #5
          a czy do tego pięknego ogrodu masz zakupione krzesła ? teraz w modzie są garden party. Lepiej mieć coś podobnego na stanie w domu by wystawić na ogród. Mnie się takie rzeczy bardzo podobają.

          Komentarz


          • #6
            Zaaranżowanie pięknego ogrodu to spore wyzwanie. Sama wprawdzie nie mogę sobie pozwolić na taki zimowy, nie mniej jednak przykładam wszelkich starań, aby mój tradycyjny ogród pięknie się prezentował. Nawet pomyślałam sobie, że fajną opcją będzie skorzystanie z oferty takiej firmy jak Kampol-Logistyka, której domeną jest . Mam taką koncepcję aby wykorzystać do zrobienia niepowtarzalnych mebli ogrodowych. Co sądzicie o takiej opcji?

            Komentarz


            • #7
              Nie jest łatwo zadbać o ogród tak żeby zawsze wyglądał pięknie. Nie tylko kwiaty, przycinanie drzewek, najwięcej roboty jest z trawnikiem. Sama dopóki nie kupiłam sobie dobrej kosiarki hecht , teraz koszenie trwa o wiele krócej i trawa wygląda o wiele lepiej.

              Komentarz


              • #8
                fajna sprawa dzieki za wszystkie rady

                Komentarz


                • #9
                  Twój ogród musi być przede wszystkim funkcjonalny. Jeżeli teren jest duży możesz zaplanować kącik dla każdego z domowników. Dzieci na pewno się ucieszą z placu zabaw lub domku na drzewie. Nie można zapomnieć o wyposażeniu ogrodu takim, jak duży stół i krzesła, które posłuż do spożywania wspólnych posiłków na świeżym powietrzu.

                  Komentarz


                  • #10
                    Dużo też zależy od tego, gdzie taki ogród jest położony. Mi się marzy taki ogród i właśnie zastanawiam się nad zakupem działki nad jeziorem. Dużo fajnych propozycji znalazłam na stronie . Myślicie, że to będzie dobry pomysł? Zawsze chciałam móc chociaż latem pomieszkać na łonie natury

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeśli ktoś się zna to naprawdę potrafi ładnie zająć się ogrodem. Trzeba trochę finezji i fantazji do tego

                      Komentarz


                      • #12
                        No niestety ja mieszkam w bloku więc co najwyżej moge sobie coś posadzić w doniczkach i postawić na balkonie.
                        Sprawdź - polecam
                        Ostatnio edytowany przez kasandra15; 09.08.2017, 09:34.

                        Komentarz


                        • #13
                          .

                          Na balkonie też można wiele zdziałać. Wystarczy trochę kreatywności.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja mój piękny, zielony ogródek już pożegnałam. Teraz czas na traktorek, odśnieżarka też już gotowa Dobrze, że są takie porady, które pomagają przygotować ogród do zimy . Bez tego można by o wielu sprawach zapomnieć

                            Komentarz


                            • #15
                              Piękny ogród to swoją drogą, ale ważne też, żeby był funkcjonalny, żeby było w nim miejsce na grilla, do wypoczynku, do zabawy dla dzieci. Świetną opcją może być . Kto by nie chciał mieć swojego przydomowego mini spa? Moi rodzice sobie już zamówili wstępny projekt, na pewno przyjemnie będzie im powygrzewać się w ciepłej wodzie z bąbelkami.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X