Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki prezent na chrzciny?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki prezent na chrzciny?

    Witam wszystkich bardzo serdecznie.
    Jak w temacie - poszukuję sprawdzonego pomysłu na prezent na chrzciny. Czy dalibyście radę mi coś polecić w tym zakresie tematycznym? Co sądzicie np. o tej ofercie

  • #2
    A może taki komplet sztućców dziecięcych z grawerowaną dedykacją: ? Prezent na pewno praktyczny, który się przyda na co dzień.

    Komentarz


    • #3
      Do tych pomysłów dorzucę jeszcze prezent w postaci kołderki, lub takiej pościeli do dziecinnego łóżeczka.
      Oczywiście pościel jest wykonana ze stuprocentowej bawełny i posiada certyfikaty bezpieczeństwa.

      Komentarz


      • #4
        Najlepiej kup coś, co się dziecku przyda. Medaliki i srebrne łyzeczki to kurzołapy, które chowa się w szafce i nigdy nie używa. Jak nie masz pomysłu, to daj pieniądze.

        Komentarz


        • #5
          Ja bym dała coś o czym dziecko będzie długo pamiętało.

          Komentarz


          • #6
            Na chrzciny z pewnością dobrym pomysłem będą takie symboliczne pamiątki, które będzie można wspominać w przyszłości, ale można też pomyśleć o czymś bardzo zwyczajnym jak zabawki dla dzieci. Niedawno widziałam takie fajne , a dzieci raczej przepadają za takimi zabawkami, szczególnie przez przez kilka następnych lat mogą być nieodłączną częścią zabaw i odpoczynku maluszka.

            Komentarz


            • #7
              Ja zrobilam piekny tort przy pomocy porad z bloga i jak najbardziej sie to sprawdzilo. Moze w tym kierunku pojdziecie?

              Komentarz


              • #8
                Może warto dać pieniążki i rodzice kupią maleństwu to co jest mu potrzebne?

                Komentarz


                • #9
                  Ja tam zawsze pieniądze daj w kopercie żeby rodzice zdecydowali czego potrzebują

                  Komentarz


                  • #10
                    A co byście powiedzieli o takim prezencie na chrzciny jak chusta do noszenia? Moja przyjaciółka dostała w zeszłym miesiącu chustę Luna Dream i mów, że na prawdę jest to świetna i użyteczna rzecz. Jak ją pytałam czy chodzi jeszcze na spacery z wózkiem, odpowiedziała, że bardzo rzadko i raczej już nie wróci do tego na stałe

                    Komentarz


                    • #11
                      ja bym dała pieniądze.

                      Komentarz


                      • #12
                        a może jakieś ładne ubranka czy kocyki?

                        Komentarz


                        • #13
                          Oprócz czegoś praktycznego dałabym także coś z dewocjonaliów.

                          Komentarz


                          • #14
                            Poprzeglądaj może jakieś opiniowe serwisy, cięzko o lepsze źródło wiedzy na temat jakiś konkretów . A co najlepsze tam ludzie piszą szczerze zawsze.


                            ____________

                            Komentarz


                            • #15
                              Najlepszym prezentem może być złożenie się na fotelik samochodowy dla dziecka. Oczywiście z większym gronem rodziny.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X