Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep internetowy z kosmetykami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sklep internetowy z kosmetykami

    Witam serdecznie. Poszukuję jakiegoś dobrego i sprawdzonego sklepu internetowego z kosmetykami. Czy macie w tym jakieś doświadczenie i dalibyście radę mi coś sprawdzonego polecić? Jakieś znalazłam np. tutaj. Co o tym sądzicie?

  • #2
    Witaj jest ich wiele. Np Pachnąca Kraina z kosmetykami orientalnymi. Również znane sieciowe marki mają swoje sklepy On-Line.

    Komentarz


    • #3
      Kosmetyki do makijażu zamawiam na e-zebra. Tam taniej niż w drogeriach stacjonarnych.

      Komentarz


      • #4
        Ja kosmetyki kupuję tylko stacjonarnie i chyba się nie przekonam do internetu... Nawet w moim domu jest z sklepów a nie z esklepu żadnego...

        Komentarz


        • #5
          Sklepów z kosmetykami jest pełno, mniej jest takich, w których są np. . Znaleźć sklep nie jest trudno, ale znaleźć DOBRY sklep, już tak. Ja mam swój ulubiony i się go trzymam :P

          Komentarz


          • #6
            Nie zgodzę się. Każdy sklep z kosmetykami ma także ofertę dla początkujących.

            Komentarz


            • #7
              Polecam sklep z produktami Saluterra- to kosmetyki pielęgnacyjne do skór z różnymi problemami.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez plomba Zobacz posta
                Nie zgodzę się. Każdy sklep z kosmetykami ma także ofertę dla początkujących.
                Dokładnie! Choćby ezebra - tam z pewnością znajdziecie takie akcesoria.

                Komentarz


                • #9
                  W sieci jest wiele drogerii np. Po prostu sprawdź oferty danych miejsc i zrób zakupy tam, gdzie tobie najbardziej odpowiada.

                  Komentarz


                  • #10
                    Często jest to robienie zakupów tam, gdzie jest najtaniej. Albo gdzie mają program punktowy.

                    Komentarz


                    • #11
                      Jest dużo sklepów z gdzie można kupić kosmetyki w internecie. Ja kupuje np na Miti Shop albo ekobieca. Ale moja znajoma kupuje na kosmetyk z ameryki. I raczej maja dobre oferty bo ona wszystko zawsze sprawdzi dwa razy z racji ze jest też ma sklep Madlene w którym możesz kupić produkty po cenie jak w internecie.
                      Ostatnio edytowany przez kinga12; 09.01.2017, 11:13.

                      Komentarz


                      • #12
                        Tak na dobrą sprawę w sieci możemy znaleźć bardzo bogatą ofertę kosmetyków. Świetnym przykładem jest tutaj chociażby oferta Farmona. W sklepie tym możemy bowiem nabyć nie tylko szampon przeciwłupieżowy , ale także całe mnóstwo produktów pielęgnacyjnych.

                        Komentarz


                        • #13
                          Sklep internetowy z kosmetykami

                          Dziewczyny ja robię zakupy od dwóch lat na internecie i tylko tam wyłącznie kupuje wszystkie kosmetyki mogę polecić sklep : ezeberka, mintishop i puderek. Kiedyś zamówiłam kosmetyk z Nocanka.pl czekałam 2 tyg,. na przesyłke ;/ kolejno kupiłam lakier w Madlen który był popsuty :/ i ekobieca również mnie zawiodła. Głównie kasę na kosmetyki mam z prowadzenia . Ale te pierwsze trzy sklepy mogę wam polecić

                          Komentarz


                          • #14
                            Można skorzystać ze stron drogerii, które mają też punkty stacjonarne - np. drogeria Natura albo Hebe.
                            A można też zamawiać rzeczy z takich trochę bardziej niezależnych drogerii całkowicie internetowych, które często sprowadzają kosmetyki naturalne, niedostępne w inny sposób w Polsce. Ja korzystam ze Zrób Sobie Krem i bardzo sobie chwalę

                            Komentarz


                            • #15
                              Sklep internetowy z kosmetykami

                              Ja robię zakupy na mintishop i zebrce super sprawdzone sklepy ale jeżeli chodzi o pielęgnacje to radzę wybrać się do Hurtowni kosmetycznej i tam kupić własnie jakiś kremy żel do twarzy itp... Polecam też nakładać kremy bo to pomaga wchłaniać się składnika. Pozdrawiam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X