Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep internetowy z kosmetykami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    A ja sama robię kosmetyki. No a inne wybieram z dobrym składem.

    Komentarz


    • #32
      Zamieszczone przez plomba Zobacz posta
      A ja sama robię kosmetyki. No a inne wybieram z dobrym składem.
      A jakie dokładnie robisz i z czego?





      ______________________________
      Polecam:

      Komentarz


      • #33
        Ja wolę np. korzystać ze stacjonarnych drogerii by przed kupnem przetestować produkt.

        Komentarz


        • #34
          Przykro mi, ale nie jestem w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

          Komentarz


          • #35
            Najlepiej jest skorzystać ze stron drogerii takich jak drogeria Natura albo Hebe.
            A można też zamawiać rzeczy z takich trochę bardziej niezależnych drogerii całkowicie internetowych, które często sprowadzają kosmetyki naturalne, niedostępne w inny sposób w Polsce. Ja korzystam ze Zrób Sobie Krem i bardzo sobie chwalę.

            Komentarz


            • #36
              puderek

              Ja mam taką swoją ulubioną drogerię internetową . Zawsze w niej znajdę to czego potrzebuje. Ceny jak najbardziej konkurencyjne a dodatkowo mają często bardzo fajne akcje promocyjne więc można złapać fajne perełki i jeszcze jedno co mi sie podoba to zakładka z gotowymi pomysłami na prezent.

              Komentarz


              • #37
                Kupuję przeważnie na stronie producenta swoje ulubione kosmetyki a z drogerii typowych korzystam raczej rzadko. Zależy mi na dobrych i sprawdzonych naturalnych kosmetykach które są przede wszystkim skuteczne.

                Komentarz


                • #38
                  Polecam drogerię Cocolita!

                  _______________________________

                  Komentarz


                  • #39
                    Amfora.pl to całkiem rozsądny sklep jest.

                    Komentarz


                    • #40
                      Witam! Ja mam do was pytanie dotyczące właśnie sklepów internetowych, chciałem założyć własny niewielki sklep w sieci. Zastanawiam się czy takie oprogramowanie jak to: jest opłacalną inwestycją?

                      Komentarz


                      • #41
                        ja w sumie wszystko kupuję w necie hehe

                        Komentarz


                        • #42
                          Zauważyłam że w drogeriach internetowych jest o wiele taniej.

                          Komentarz


                          • #43
                            Zamieszczone przez systemma Zobacz posta
                            Zauważyłam że w drogeriach internetowych jest o wiele taniej.
                            Jest taniej, bez dwóch zdań. Normalnie te kosmetyki Loreala stacjonarnie kosztują o kilka-kilkanaście złotych drożej. Jakby to tak przeliczyć, to wychodzi że miesięcznie można zaoszczędzić stówkę albo i więcej kupując w drogerii online

                            Komentarz


                            • #44
                              Najczęściej kupuję w właśnie z takich drogerii intranetowych. Ale raz miałam niemiły incydent z pomyleniem zawartości produktów i musiałam czekać kolejne 2 tygodnie na prawidłową dostawę.
                              Ostatnio edytowany przez tadru; 20.11.2017, 08:30.

                              Komentarz


                              • #45
                                Znakomicie Dzięki wielkie za sprawdzone informacje w tym temacie Jestem pewien, że mi się one przydadzą

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X