Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oszczędne ogrzewanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Sporo się teraz mówi na temat oszczędzania energii i pojawiają się nowe rozwiązania Tutaj jest trochę na ten temat, łącznie z propozycjami, jak oszczędzać i jakie możliwości daje nam współczesna technika. Ja mam chociażby kolektory słoneczne do podgrzewania wody, ale też piec kondensacyjny do ogrzewania domu.

    Komentarz


    • #17
      No ale czy to się w ogóle opłaca ?

      Komentarz


      • #18
        Ja natomiast jestem użytkownikiem elektrycznego typu ogrzewania, mając niską stawkę nocną można trochę pomyśleć i zaoszczędzić pozdrawiam

        Komentarz


        • #19
          Przyznam się szczerze, iż tak często używam w mojej kuchni , iż wskutek rozgrzanego piekarnika zawsze jest ciepło w kuchni.

          Komentarz


          • #20
            Na ogrzewaniu nie powinno się oszczędzać !!

            Komentarz


            • #21
              Najtańsze jest chyba ogrzewanie gazowe.

              Komentarz


              • #22
                Wydaje mi się, że oszczędność w opłatach za ogrzewanie domu wymaga zainwestowania w system dodający nieco inteligencji w zarządzaniu urządzeniami domowymi.

                Komentarz


                • #23
                  Fotowoltaika staje się coraz popularniejsza, co na pewno nie jest przypadkiem! To technologia, która wykorzystuje odnawialne źródła energii, dzięki czemu środowisko naturalne nie jest narażone na dalszą degradacje. To rozwiązanie ekologiczne i pozwalające zaoszczędzić. My zdecydowaliśmy się na ogrzewanie + panele z firmy znajdującej się na Śląsku

                  Komentarz


                  • #24
                    Zdecydowanie warto, tym bardziej patrząc na to 5k z programu mój prąd robi różnicę - skraca czas zwrotu o około 2 lata, przynajmniej w przypadku standardowej instalacji dla gospodarstwa domowego. Moim zdaniem super opcja, a przecież mamy jeszcze ulgę podatkową. Docelowo czas zwrotu wynosi około 5 lat, tzn. taki jest do zrobienia i to jest spoko opcja.

                    Komentarz


                    • #25
                      To prawda, mozna skorzystać z dotacji i mieć spory wkład na start. Pozostałą kwote mozna nawet rozłożyć na raty. W levadzie znajomemu podzielili płatnosc na 0%RRSO

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X