Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pożyczka na samochód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ala_1
    odpowiedział(a)
    Ja ogolne jestem antypozyczkowa... Jedyne co to akceptuje kredyt hipoteczny.

    Zostaw komentarz:


  • Maria_1
    odpowiedział(a)
    Fakt nie zawsze mzona kupic nowy samochod. Ja od dawna kupuje uzywane samochody. Nie przeszkadza mi jesli lakier jest troche przyrysowany, bo i tak lakieruje od nowa; porzadnie i tak jak mi sie pdooba. Od lat ufam jednej firmie w tej kwesti i nigdy sie nie zawiodlam Maja siewtne produkty lakiernicze i znaja sie na rzeczy. Polecam sb sprawdzic:

    Zostaw komentarz:


  • zossia27
    odpowiedział(a)
    Na stronie znajdziecie wiele samochodów w bardzo dobrej cenie.

    Zostaw komentarz:


  • OptycznyUR
    odpowiedział(a)
    Wydaje mi się, ze nie ma co brać pożyczki na samochód.

    Zostaw komentarz:


  • Tobolski
    odpowiedział(a)
    Lepiej nazbierać przez rok i kupić za zaoszczędzone ja tam się boję pożyczek :P

    Zostaw komentarz:


  • zossia27
    odpowiedział(a)
    Ze swojej strony mogę Wam serdecznie poleci . Polecam, poniewaz sam regularnie korzystam. Przy kazdym zakupie nowego samochodu, zawsze używam ich porównywarki .

    Zostaw komentarz:


  • Miroslaw33332
    odpowiedział(a)
    Kupno samochodu zawsze jest bardzo interesujące.Sam o tym naprawdę wiem bardzo dobrze.

    __________________________________________________ _________

    Zostaw komentarz:


  • Karol3323eds
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem fajny samochód kupi się w . Czasami nawet zastanawiam się czy samemu tam samochodu nie kupić. Chodź do tego to daleka droga na pewno jest.

    Zostaw komentarz:


  • renatta
    odpowiedział(a)
    Niestety czasami pożyczka jest neizbędna, nie zawsze mamy całą kwotę, w moim przypadku chce spełnić swoje mażenia i polyje na takie auto połowa kasy jest resztę muszę skredytować, jaką firmę polecacie? jaki bank?

    Zostaw komentarz:


  • maitrang7995
    odpowiedział(a)
    LĆ°u lấi tĂ* vᝁ tĂŹm hiᝃu mới được

    Zostaw komentarz:


  • EmmiliaF
    odpowiedział(a)
    Ja brałam raczej niewielką pozyczkę nas mój pojazd ale nie był to samochód Wystarczyło mi 10 000 na motor, resztę już sama miałam, więc mogłam spokojnie odwiedzić salon i kupić sobie wymarzony motor

    Zostaw komentarz:


  • pores
    odpowiedział(a)
    Szczerze mówiąc, to ja się kompletnie na tym nie znam. Niestety, ale nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

    Zostaw komentarz:


  • maurycy54581
    odpowiedział(a)
    Na mieszkanie czy inną nieruchomość to jeszcze ale żeby na samochód to nie kumam...


    ___________

    Zostaw komentarz:


  • zossia27
    odpowiedział(a)
    Jeśli szybka pożyczka na zakup samochodu, to tylko u naszej rumuńskiej konkurencji. Mają oni bardzo ciekawą i korzystną ofertę pożyczek pozabankowych. Cechują się bardzo niskim oprocentowaniem i korzystną ofertą skierowaną przede wszystkim na klienta

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X