Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pożyczka na samochód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Cytrian
    odpowiedział(a)
    Ja również zwykle decyduję sie na serwis. Kiedyś sam wymieniałem opony ale zajmowało to bardzo dużo czasu. Namęczyłem się przy tym. Obecnie wolę warsztat. Podjedzie się spokojnie samochodem oraz w kilkanaście minut ma się to zrobione. W dobrej cenie. Polecam
    Na stronie znajduje się dobry wpis o tym kiedy trzeba wymienić opony. Polecam sobie poczytać bo można dowiedzieć się wielu korzystnych rzeczy.

    Zostaw komentarz:


  • taystee
    odpowiedział(a)
    Warto porównać wcześniej kilka ofert w bankach.

    Zostaw komentarz:


  • Manilek
    odpowiedział(a)
    Dla wszystkich, którzy za pożyczkę kupią sobie samochód mam wiadomość: lepiej już teraz zacznijcie ogarniać wiele rzeczy. Przykładowo jeżeli o wymianę oleju chodzi to uważam że stosowanie polityki long life to totalna głupota. Zawsze zalecam i będę się tego trzymał by wymianę oleju przeprowadzić max po 15 000 km lub po roku, w zależności co nastąpi wcześniej. Wiele się można nauczyć z

    Zostaw komentarz:


  • mufinka
    odpowiedział(a)
    Tak, ja już mam wybraną markę ale waham się między peugeotem 208 i 308, każdy z nich ma swoje zalety i jest rewelacyjny a teraz przy wyprzedaży rocznika również atrakcyjną cenę więc i pożyczka nie musiałaby być duża.

    Zostaw komentarz:


  • FrankieeFran
    odpowiedział(a)
    A samochód już macie wybrany? Jeżeli nie to zachęcam gorąco do kupna forda w salonie . U nich możecie często trafić na fajne rabaty i wyprzedaże. Zarówno kupić nowe jak i uzywane samochody

    Zostaw komentarz:


  • TaAgata
    odpowiedział(a)
    Trochę bym się bała brać pożyczkę na zakup samochodu, ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Mieliście taką sytuację, że spowodowaliście wypadek lub stłuczkę i była , czyli z waszego oc? Jak to wszystko wygląda? Ja wiem tylko, że traci się jakieś zniżki i więcej nic.

    Zostaw komentarz:


  • krzysztofik
    odpowiedział(a)
    Pożyczki

    Pożyczki niestety są często wysoko oprocentowane, co w perspektywie czasu mocno się nie opłąca, jak już chcemy kupić samochód i dużo nam brakuje czyli auto jest drogie to lepiej zainteresować się leasingiem. Ja osobiścię wolę kupować auto za tyle ile mam kasy, przeglądam takie oferty jak ta tutaj aut używanych.

    Zostaw komentarz:


  • malina6523
    odpowiedział(a)
    Pożyczka

    Moim zdaniem warto pożyczyć kasę,, jeżeli chce się mieć dobry samochód. Warto wcześniej zajrzeć na tę stronę: , aby sprawdzić, które pożyczki online są dla Was najlepsze. Dzięki temu będziecie mogli wybrać najlepszą ofertę. I ważne - czytajcie umowy przed podpisaniem.

    Zostaw komentarz:


  • josh77
    odpowiedział(a)
    Ja w tym temacie nie mam zbytnio wiedzy. Zatem kompletnie nie będę w stanie pomóc...

    Zostaw komentarz:


  • Magdula88
    odpowiedział(a)
    Znajomy kiedys bral pozyczke na firme i z tego co pamietam to udał się do . Juz ogladalam ich oferte i musze powiedziec ze bardzo fajnie sie prezentuje. Szybkie pozyczki na firme nawet do 10 tys. zlotych. Warto miec cos takiego w pogotowiu

    Zostaw komentarz:


  • Olka87
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez kubisztan Zobacz posta
    no czasem bez kredytu ciężko. My braliśmy w banku na remont mieszkania i w sumie ten remont staraliśmy się wykonać w miarę tanim kosztem. Nie szaleliśmy, zamiast farb poszły takie tapety z Tapetuj.pl które można malować, a w korytarzu zrobiliśmy najtańszy tynk zmywalny. Po remoncie jesteśmy już jakiś czas, ale kredyt jeszcze spłacamy.
    Ciekawy sklep Ja kupowałam zawsze na ale może się skuszę kiedyś sprawdzić i ten sklep.

    Zostaw komentarz:


  • parud
    odpowiedział(a)
    Trzeba poszukać informacji na forach tematycznych:


    Zostaw komentarz:


  • myslowiec
    odpowiedział(a)
    no czasem nie ma innego wyjścia i musimy wziąć pożyczkę na autko, ale ja raczej unikam brania jakichkolwiek kredytów, a wiadomo na aucie się najwięcej traci. Za wygode trzeba płacić

    Zostaw komentarz:


  • sathgaross
    odpowiedział(a)
    Według mnie to kiepski pomysł brać pożyczkę na to. Lepiej według mnie jeszcze jakiś czas przyoszczędzić i nie być dłużnym

    Zostaw komentarz:


  • den
    odpowiedział(a)
    Ja rowniez nie przepadam za roznego rodzaju pozyczkami, ratami itp. Niestety nie zawsze mamy taki komfort i mozemy kupic nowy samochod za gotowke. Czesto bardziej oplaca sie zainwestowac, niz kupic uzywanego z niewiadomego czesto zrodla bo tak naprawde nie sposob przeswietlic te samochody w 100%. Sam jestem przed podobnym wyborem, potrzebuje do firmy jakiegos mniejszego dostawczaka typu Dacia Dokker i nie wiem co zrobic. Wiecie moze jak z nimi wyglada wspolpraca jesli chodzi o leasing? Prosze o wypowiedz osoby kiedykolwiek robiace z nimi interesy. Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X