Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pożyczka na samochód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sandra44
    odpowiedział(a)
    Faktycznie dzisiaj w wielu sytuacjach kredyt to wręcz konieczność. Sama nawet zaczęłam się zastanawiać nad zaciągnięciem zobowiązania wobec banku, takiego na rozkręcenie firmy . Na pewno na początku będę musiała zapoznać z informacjami i opiniami dostępnymi na , bo jednak taki kredyt wiąże się z obowiązkiem spłacania rat przez długie lata.

    Zostaw komentarz:


  • Kurka
    odpowiedział(a)
    Leasing to słaba opcja. Jeśli masz firmę - jasne, ale dla osoby prywatnej to jak spłacać samochód i nie mieć samochodu. O wiele lepszą opcją jest wzięcie pożyczki w pozabankowej firmie, np. Janvest. RRSO niższe niż w niektórych bankach, zero ukrytych kosztów. No i nie jest tak, jak w większości pożyczkowych firm - tutaj dostajesz umowę do domu i na spokojnie się zapoznajesz, wszystko dokładnie tłumaczą.

    Zostaw komentarz:


  • kubisztan
    odpowiedział(a)
    no czasem bez kredytu ciężko. My braliśmy w banku na remont mieszkania i w sumie ten remont staraliśmy się wykonać w miarę tanim kosztem. Nie szaleliśmy, zamiast farb poszły takie tapety z które można malować, a w korytarzu zrobiliśmy najtańszy tynk zmywalny. Po remoncie jesteśmy już jakiś czas, ale kredyt jeszcze spłacamy.

    Zostaw komentarz:


  • Samip
    odpowiedział(a)
    Też wzięliśmy jakiś czas temu kredyt na samochód i kupiliśmy Citroena. Przeczytałem teraz artykuł na i dowiedziałem się, że konieczne jest regularne jest sprawdzanie, żeby uniknąć problemów z zawieszeniem.

    Zostaw komentarz:


  • metfach
    odpowiedział(a)
    Bardziej opłaca się skorzystać z oferty leasingowej dealera. Zawsze będzie niższe oprocentowanie. PKO Leasing ma całkiem dobre warunki.

    Zostaw komentarz:


  • Zakira
    rozpoczął temat Pożyczka na samochód

    Pożyczka na samochód

    Co sądzicie i pożyczkach na samochód? Chodzi mi np. o taką Hondaratę Czyli że firma daje nam pożyczkę właśnie na Hondę. Słyszeliście o czymś takim?
Pracuję...
X