Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pożyczka na samochód

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pożyczka na samochód

    Co sądzicie i pożyczkach na samochód? Chodzi mi np. o taką Hondaratę Czyli że firma daje nam pożyczkę właśnie na Hondę. Słyszeliście o czymś takim?

  • #2
    Bardziej opłaca się skorzystać z oferty leasingowej dealera. Zawsze będzie niższe oprocentowanie. PKO Leasing ma całkiem dobre warunki.

    Komentarz


    • #3
      Też wzięliśmy jakiś czas temu kredyt na samochód i kupiliśmy Citroena. Przeczytałem teraz artykuł na i dowiedziałem się, że konieczne jest regularne jest sprawdzanie, żeby uniknąć problemów z zawieszeniem.

      Komentarz


      • #4
        no czasem bez kredytu ciężko. My braliśmy w banku na remont mieszkania i w sumie ten remont staraliśmy się wykonać w miarę tanim kosztem. Nie szaleliśmy, zamiast farb poszły takie tapety z które można malować, a w korytarzu zrobiliśmy najtańszy tynk zmywalny. Po remoncie jesteśmy już jakiś czas, ale kredyt jeszcze spłacamy.

        Komentarz


        • #5
          Leasing to słaba opcja. Jeśli masz firmę - jasne, ale dla osoby prywatnej to jak spłacać samochód i nie mieć samochodu. O wiele lepszą opcją jest wzięcie pożyczki w pozabankowej firmie, np. Janvest. RRSO niższe niż w niektórych bankach, zero ukrytych kosztów. No i nie jest tak, jak w większości pożyczkowych firm - tutaj dostajesz umowę do domu i na spokojnie się zapoznajesz, wszystko dokładnie tłumaczą.

          Komentarz


          • #6
            Faktycznie dzisiaj w wielu sytuacjach kredyt to wręcz konieczność. Sama nawet zaczęłam się zastanawiać nad zaciągnięciem zobowiązania wobec banku, takiego na rozkręcenie firmy . Na pewno na początku będę musiała zapoznać z informacjami i opiniami dostępnymi na , bo jednak taki kredyt wiąże się z obowiązkiem spłacania rat przez długie lata.

            Komentarz


            • #7
              Ja rowniez nie przepadam za roznego rodzaju pozyczkami, ratami itp. Niestety nie zawsze mamy taki komfort i mozemy kupic nowy samochod za gotowke. Czesto bardziej oplaca sie zainwestowac, niz kupic uzywanego z niewiadomego czesto zrodla bo tak naprawde nie sposob przeswietlic te samochody w 100%. Sam jestem przed podobnym wyborem, potrzebuje do firmy jakiegos mniejszego dostawczaka typu Dacia Dokker i nie wiem co zrobic. Wiecie moze jak z nimi wyglada wspolpraca jesli chodzi o leasing? Prosze o wypowiedz osoby kiedykolwiek robiace z nimi interesy. Pozdrawiam

              Komentarz


              • #8
                Według mnie to kiepski pomysł brać pożyczkę na to. Lepiej według mnie jeszcze jakiś czas przyoszczędzić i nie być dłużnym

                Komentarz


                • #9
                  no czasem nie ma innego wyjścia i musimy wziąć pożyczkę na autko, ale ja raczej unikam brania jakichkolwiek kredytów, a wiadomo na aucie się najwięcej traci. Za wygode trzeba płacić

                  Komentarz


                  • #10
                    Trzeba poszukać informacji na forach tematycznych:


                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez kubisztan Zobacz posta
                      no czasem bez kredytu ciężko. My braliśmy w banku na remont mieszkania i w sumie ten remont staraliśmy się wykonać w miarę tanim kosztem. Nie szaleliśmy, zamiast farb poszły takie tapety z Tapetuj.pl które można malować, a w korytarzu zrobiliśmy najtańszy tynk zmywalny. Po remoncie jesteśmy już jakiś czas, ale kredyt jeszcze spłacamy.
                      Ciekawy sklep Ja kupowałam zawsze na ale może się skuszę kiedyś sprawdzić i ten sklep.

                      Komentarz


                      • #12
                        Znajomy kiedys bral pozyczke na firme i z tego co pamietam to udał się do . Juz ogladalam ich oferte i musze powiedziec ze bardzo fajnie sie prezentuje. Szybkie pozyczki na firme nawet do 10 tys. zlotych. Warto miec cos takiego w pogotowiu

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja w tym temacie nie mam zbytnio wiedzy. Zatem kompletnie nie będę w stanie pomóc...

                          Komentarz


                          • #14
                            Pożyczka

                            Moim zdaniem warto pożyczyć kasę,, jeżeli chce się mieć dobry samochód. Warto wcześniej zajrzeć na tę stronę: , aby sprawdzić, które pożyczki online są dla Was najlepsze. Dzięki temu będziecie mogli wybrać najlepszą ofertę. I ważne - czytajcie umowy przed podpisaniem.

                            Komentarz


                            • #15
                              Pożyczki

                              Pożyczki niestety są często wysoko oprocentowane, co w perspektywie czasu mocno się nie opłąca, jak już chcemy kupić samochód i dużo nam brakuje czyli auto jest drogie to lepiej zainteresować się leasingiem. Ja osobiścię wolę kupować auto za tyle ile mam kasy, przeglądam takie oferty jak ta tutaj aut używanych.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X