Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie turystyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ubezpieczenie turystyczne

    Coraz więcej osób myśli o tym, aby ubezpieczać się przed wakacjami, co jest bardzo słusznym podejściem. Też chcę się ubezpieczyć, tylko nie wiem gdzie... Myślę o nich Może macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

  • #2
    Ze swojej strony mogę CI dać jedną ofertę ubezpieczenie turystycznego, bo właśnie chyba o takie Ci chodzi, jak Cię dobrze zrozumiałam. Sprawdź sobie stronę bo koleżanki z pracy mi właśnie mówiły, żeby się do tej firmy w sprawie ubezpieczenia turystycznego odezwać. Nie słyszałam szczerze mówiąc o tej Twojej firmie.

    Komentarz


    • #3
      Myślę, że w przypadku kiedy mamy wątpliwości możemy skorzystać z usług takiej osoby jak

      Komentarz


      • #4
        Jeśli lecisz z biura to nie potrzebujesz dodatkowych ubezpieczeń. Natomiast jeśli wybierasz się na własną rękę to polecam PZU.

        Komentarz


        • #5
          Skorzystaj z dużych firm jak PZU czy Warta

          Komentarz


          • #6
            Ja zawsze wykupuję takie ubezpieczenie w biurze podróży. Na szczęście nigdy z niego nie korzystałam.

            Komentarz


            • #7
              zazwyczaj mam ubezpieczenie razem z wykupioną wycieczką, chyba, że zamawiam same loty na to wtedy różnie, szykam gdzie taniej. Wycieczki organizowane samodzielnie zawsze wychodzą taniej.

              Komentarz


              • #8
                A gdzie kupujecie waluty na wyjazd? Ja znalazłam ostatnio bardzo fajną porównywarkę kantorów internetowych i myślę, że w tym roku się skuszę. No bo po co przepłacać w kantorach stacjonarnych?

                Komentarz


                • #9
                  Co roku przed wyjazdem na wakacje wykupuje polisę turystyczną, jednak nie zawsze jest to ta sama firma ubezpieczeniowa. Warunki co roku się zmieniają, a ja zawsze szukam ofert w pewnym przedziale cenowym. Najłatwiej sprawdzić to w porównywarce:

                  Komentarz


                  • #10
                    Dużo informacji znajdziecie na forum ubezpieczeniowym:

                    Komentarz


                    • #11
                      Z tego co pamiętam to ta oferuje naprawdę dobre warunki ubezpieczenia turystycznego, ale musiałbyś poczytać i najlepiej przedzwonić.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja teraz stoję przed wyborem ubezpieczenia mieszkaniowego i też mam problem z wyborem. Co powinienem zrobić by znaleźć to najlepsze dla siebie? Może korzystać z takich stron: ? Co o tym myślicie, proszę o radę

                        Komentarz


                        • #13
                          Biura podróży zazwyczaj oferują najprostsze ubezpieczenie, które chroni w ograniczonej liczbie wypadków. Z tego powodu zazwyczaj przed wyjazdem wykupujemy dodatkowe ubezpieczenie turystyczne () Lepiej wydać te parę złoty więcej na wyjazd niż na wakacjach zamiast wypoczywać to martwić się co zrobimy jak coś się stanie. Standardowo takie ubezpieczenia pokrywają nasze leczenie poza miejscem zamieszkania i transport powrotny. Coraz częściej jest w pakiecie również ochrona bagażu czy pomoc w razie kradzieży telefonu, portfela czy dokumentów.

                          Komentarz


                          • #14
                            jeśli chodzi o podróże, sprawdź na tam jest wiele przydatnych informacji na ten temat

                            Komentarz


                            • #15
                              Wydaje mi się że jest to strata pieniędzy

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X