Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ubezpieczenie turystyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ja spędzam wakacje w Kruszwicy w - jest tam bezpiecznie i spokojnie, wiec nie sądzę, by konieczne było kupowanie dodatkowego ubezpieczenia.

    Komentarz


    • #17
      Dzięki wielkie za rady

      Komentarz


      • #18
        Każda wykupiona wycieczka zawiera ubezpieczenie zdrowotne. Nie ważne czy jedziesz na czy na - w Polsce jest takie prawo że jeśli jedziesz na wycieczkę zorganizowaną to ubezpieczenie musi być w cenie.

        Komentarz


        • #19
          Uważam, że każdy wybierający się poza granice naszego kraju powinien zdecydować się np. na . Dzięki temu ma się pewność, że w przypadku nieszczęśliwego wypadku, nie będziemy pokrywać z własnej kieszeni ewentualnych kosztów leczenia, które mogą być przecież absurdalnie wysokie. Pamiętajmy o tym przed wyjazdem, bo czasu nie da się cofnąć i przez własną niefrasobliwość można potem wpędzić się w niemałe kłopoty, mając do spłacenia spory dług.

          Komentarz


          • #20
            Może warto w tej materii popytać trochę wśród znajomych?

            Komentarz


            • #21
              Ubezpieczenie podczas podroży to obowiązek, ale uważam też, że każdy z nas powinien się ubezpieczać na życie, to też pewna forma inwestycji na przyszłość. Ja ze swojej strony polecam produkty firmy . Korzystne warunki, sama firma też godna polecenia, działają aż w 25 krajach.

              Komentarz


              • #22
                Moim zdaniem ubezpieczenie na wyjazd jest nie potrzebne. Dużo to kosztuje i moim zdaniem nie ma sensu na to wydawać pieniędzy.

                Komentarz


                • #23
                  ja również myślę, ze ubezpieczenie na wyjazd nie jest tak ważne, nie to co np. ubezpieczenie mieszkania. jest o wiele większa szansa, że coś się nam przytrafi w domu, a takie ubezpieczenie nie jest drogie. ja sobie znalazłem na i jestem bardzo zadowolony

                  Komentarz


                  • #24
                    Nie zgadzam się z Tobą. Jedno i drugie ubezpieczenie ma kolosalną wagę.

                    Komentarz


                    • #25
                      Pewnie, że tak. Zarówno nam się coś może stać na wczasach, jak i naszemu mieszkaniu.

                      Komentarz


                      • #26
                        ciekawa oferta, ale ja zawsze przed wykupieniem jakiegokolwiek ubezpieczenia wole sobie porównać wszystkie oferty. W tym celu używam jakiejkolwiek porównywarki, ostatnio z tego co pamiętam w ręce wpadła mi: - ciekawa i praktycznarzecz.

                        Komentarz


                        • #27
                          Wiele biur podrozy oferuje ubezpieczenie w cenie moze to wystarczy? Jednak wiem ze przed kazdymi wakacjami nalezy sie dobrze przygotowac. Jadac na Teneryfe pomogl mi artykul

                          Komentarz


                          • #28
                            A tak pozostając jeszcze w temacie wydatków i wakacji to widzieliście wyniki wakacyjnego Barometru grupy Ferratum ? Ile planujecie wydać w tym roku ? U nas te wydatki wakacyjne wyglądają co roku bardzo podobnie.

                            Komentarz


                            • #29
                              Ubezpieczenie turystyczne jak się wyjedzona gdzieś dalej według mnie powinno być obowiązkiem, jakby się coś przytrafiło to leczenie zagraniczne kosztuje mega dużo !

                              Komentarz


                              • #30
                                Zawsze jak gdzieś dalej wyjeżdżam wykupuje sobie ubezpieczenie turystyczne!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X