Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy kantory internetowe są bezpieczne?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • czy kantory internetowe są bezpieczne?

    Mam na koncie sporą sumę w euro, którą chciałabym wymienić. Zastanawiam się nad kantorem internetowym. Sądzicie, że to bezpieczne?

  • #2
    Pewnie, że bezpieczne, gdyby takie nie było, to na pewno kantory nie wytrzymywałyby tyle. Jeśli się boisz, to skorzystaj z tego kantoru:
    Mają nie tylko dobry kurs, ale też wszelkie zabezpieczenia: szyfrowane połączenie SSL, kodowanie i tak dalej.To samo mają w bankach, a chyba nie boisz się korzystać ze stron banku?
    Ja w ten sposób już od dawna wymieniam walutę i nigdy nic złego mi się nie przytrafiło.
    Sądzę, że naprawdę nie ma powodu do niepokoju.

    Komentarz


    • #3
      Ja nie korzystałam nigdy z kantoru internetowego. Wystarczają mi te stacjonarne.

      Komentarz


      • #4
        Oczywiście, że tak, więc nie ma się absolutnie czego obawiać. Kantor internetowy taki jak Alior ma w pełni szyfrowane połączenie, dlatego wszystko odbywa się zgodnie z wytycznymi z zakresu bezpieczeństwa. Zresztą można się przekonać o tym jak to działa samemu, po wejściu na stronę: .

        Komentarz


        • #5
          Ja tam im nie ufam i wybieram standardowe kantory stacjonarne.

          Komentarz


          • #6
            Są bezpieczne tylko trzeba mieć konto walutowe.

            Komentarz


            • #7
              Moim zdaniem nie są zbyt bezpieczne i na razie wole się od nich trzymać z daleka

              Komentarz


              • #8
                ja jakoś nie jestem przekonana do kantorów internetowych. Nie lepiej podejść do stacjonarnych? Jest o wiele bezpieczniej.

                Komentarz


                • #9
                  Kantor internetowy

                  Korzystam już od naprawdę długiego czasu z kantoru i nigdy nic przykrego się nie zdarzyło. Zawsze wszystkie transakcje były zabezpieczone i pieniążki szybko przesyłali na konto.

                  Komentarz


                  • #10
                    Kantor

                    Poczytaj sobie tutaj: , a znajdziesz tam wszystko na temat kantorów online oraz praktyczne porady, jak kupować, jakie korzyści można mieć oraz jak dokonywać takich transakcji.

                    Komentarz


                    • #11
                      Uważam że są bezpieczne , bo gdyby tak nie było to niekorzystało by z nich tyle osób. Ja miałam okazję kilka razy skorzystać z takiego kantoru i byłam bardzo zadowolona. Dlatego mogę Ci polecić .

                      Komentarz


                      • #12
                        Jeszcze nigdy nie słysząłem żeby taki kantor kogoś oszukał.

                        _______________________________________

                        Komentarz


                        • #13
                          Jeśli wszystko jest regulaminowo to tak - nie ma obaw.


                          ____________

                          Komentarz


                          • #15
                            Warto popytać w tej kwestii znajomych. Według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X