Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy kantory internetowe są bezpieczne?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    W mojej opinii jak najbardziej. Już wielokrotnie korzystałam z usług kantorów online i wszystko przebiegło pomyślnie.

    ________

    Komentarz


    • #17
      Ja często z nim korzystam i jeszcze nigdy nic się nie stało.
      ________

      Komentarz


      • #18
        Wiele osób korzysta z takich kantorów, na pewno są bardziej wygodne.

        Komentarz


        • #19
          Wcale nie jest łatwo wybrać dobry . Trzeba na wiele rzeczy zwrócić uwagę. Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo, więc najważniejsze, by kantor miał dobrą renomę na rynku. Po drugie by był działał już kilka lat i by miał dobrze zabezpieczoną stronę. Kursy oczywiście też są ważne, ale nic nie daje najlepszy kurs, jak kantor jest niepewny.

          Komentarz


          • #20
            Pewnie, że bezpieczeństwo ważna rzecz, ale ja już od tak dawana mam swój sprawdzony , że jest to dla mnie niejako oczywiste, że jest on bezpieczny. Dlatego w tym momencie ważniejsze są dla mnie dodatkowe korzyści jakie mam z wymiany. A te są dość spore, bo w kantorze z którego korzystam mogę sobie odroczyć płatność -a to już kilka raz pozwoliło mi wymienić bo bardzo dobrym kursie, mimo że nie miałam na wymianę środków.

            Komentarz


            • #21
              Wielkie dzięki za interesujące porady. Na pewno mi się przydadzą.

              Komentarz


              • #22
                Moim zdaniem kantory internetowe na pewno są bezpieczne.Jakby tak nie było to by w ogóle nie istniały.

                __________________________________________________ _____________

                Komentarz


                • #23
                  Nie korzystałem z takich kantorów, więc co ja tam mogę wiedzieć.

                  Komentarz


                  • #24
                    Obecnie już jest pełno takich kantorów - osobiście bardzo lubię takie rozwiązania, bo bardzo wygodne, a nigdy nie miałem problemów z przesyłem środków
                    Obecnie to już nawet kryptowaluty możesz wymienić w kantorach, np. - wszystko przechodzi do internetu

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X