Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

czy kantory internetowe są bezpieczne?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tom.m
    odpowiedział(a)
    Obecnie już jest pełno takich kantorów - osobiście bardzo lubię takie rozwiązania, bo bardzo wygodne, a nigdy nie miałem problemów z przesyłem środków
    Obecnie to już nawet kryptowaluty możesz wymienić w kantorach, np. - wszystko przechodzi do internetu

    Zostaw komentarz:


  • łowca_wielorybów
    odpowiedział(a)
    Nie korzystałem z takich kantorów, więc co ja tam mogę wiedzieć.

    Zostaw komentarz:


  • norbert4409121a
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem kantory internetowe na pewno są bezpieczne.Jakby tak nie było to by w ogóle nie istniały.

    __________________________________________________ _____________

    Zostaw komentarz:


  • Mucha_k
    odpowiedział(a)
    Wielkie dzięki za interesujące porady. Na pewno mi się przydadzą.

    Zostaw komentarz:


  • Corrina
    odpowiedział(a)
    Pewnie, że bezpieczeństwo ważna rzecz, ale ja już od tak dawana mam swój sprawdzony , że jest to dla mnie niejako oczywiste, że jest on bezpieczny. Dlatego w tym momencie ważniejsze są dla mnie dodatkowe korzyści jakie mam z wymiany. A te są dość spore, bo w kantorze z którego korzystam mogę sobie odroczyć płatność -a to już kilka raz pozwoliło mi wymienić bo bardzo dobrym kursie, mimo że nie miałam na wymianę środków.

    Zostaw komentarz:


  • Pralinek
    odpowiedział(a)
    Wcale nie jest łatwo wybrać dobry . Trzeba na wiele rzeczy zwrócić uwagę. Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo, więc najważniejsze, by kantor miał dobrą renomę na rynku. Po drugie by był działał już kilka lat i by miał dobrze zabezpieczoną stronę. Kursy oczywiście też są ważne, ale nic nie daje najlepszy kurs, jak kantor jest niepewny.

    Zostaw komentarz:


  • systemma
    odpowiedział(a)
    Wiele osób korzysta z takich kantorów, na pewno są bardziej wygodne.

    Zostaw komentarz:


  • maki278
    odpowiedział(a)
    Ja często z nim korzystam i jeszcze nigdy nic się nie stało.
    ________

    Zostaw komentarz:


  • nabenda
    odpowiedział(a)
    W mojej opinii jak najbardziej. Już wielokrotnie korzystałam z usług kantorów online i wszystko przebiegło pomyślnie.

    ________

    Zostaw komentarz:


  • carlox15
    odpowiedział(a)
    Warto popytać w tej kwestii znajomych. Według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.

    Zostaw komentarz:


  • Melisa336
    odpowiedział(a)
    Jeśli wszystko jest regulaminowo to tak - nie ma obaw.


    ____________

    Zostaw komentarz:


  • Gigur22
    odpowiedział(a)
    Jeszcze nigdy nie słysząłem żeby taki kantor kogoś oszukał.

    _______________________________________

    Zostaw komentarz:


  • vani
    odpowiedział(a)
    Uważam że są bezpieczne , bo gdyby tak nie było to niekorzystało by z nich tyle osób. Ja miałam okazję kilka razy skorzystać z takiego kantoru i byłam bardzo zadowolona. Dlatego mogę Ci polecić .

    Zostaw komentarz:


  • monka58
    odpowiedział(a)
    Kantor

    Poczytaj sobie tutaj: , a znajdziesz tam wszystko na temat kantorów online oraz praktyczne porady, jak kupować, jakie korzyści można mieć oraz jak dokonywać takich transakcji.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X