Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zdrowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zdrowie

    Chciałabym znów zadbać troszkę o swoje zdrowie, Myślałam nad ciekawą aktywnością fizyczną, która bardzo dobrze wpłynęła by na moje ciało. Myślałam nad treningami na siłowni, ale ja kompletnie nie znam się na tych sprzętach, nie wiem co jest do czego. Czy jesteście w stanie mi pomóc, co byłoby najlepszą opcją? Byłabym wdzięczna.

  • #2
    Ja się zgadzam całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz nic ująć...

    Komentarz


    • #3
      Aktywność fizyczna jest jak najbardziej wskazana Oprócz tego zadbaj o diete, dobrze się wysypiaj to na pewno Twój organizm bardzo to doceni. Na stronie znajdziesz także bardzo dużo rodzajów suplementów i odżywek. Te pomogą nie tylko zadbać o waszą kondycje i siłe fizyczną, ale i także są specjalne na odpowiednie problemy zdrowotne.

      Komentarz


      • #4
        Ja chciałem się z Wami podzielić pewną informacją, bo kilka miesięcy temu zdecydowałem się zakupić elektronicznego papierosa w celu rzucenia palenia i naprawdę bardzo mi to pomogło ! Obecnie muszę jedynie zapewnić sobie co jakiś czas liquid jednak gdyby ktoś z Was poszukiwał firmy, która zajmuje się produkowaniem tego typu rzeczy, to polecam produkty Lipro. Jest to dużo lepsze dla naszego zdrowia, więc szczerze polecam taką opcję. Tutaj macie ich stronę , może komuś się przyda

        Komentarz


        • #5
          Dzięki Selma!

          Chyba najbardziej mi pomogłaś i zrozumiałaś moje potrzeby. Wiem, że mój zapał i moja determinacja utrzymają się na wysokim poziomie, jeżeli ktoś cały czas będzie sprawdzał moje postępy. Rozpisana dieta, to też bardzo dobra opcja, ja sama na dietetyce nie znam się wcale, a nie chce też zrobić sobie krzywdy, nie o to mi w tym wszystkim chodzi.

          Komentarz


          • #6
            Chyba każdy z nas tutaj wie że w całym życiu zawsze najważniejsze jest zdrowie.

            __________________________________________________ ________

            Komentarz


            • #7
              Warto pamiętać, że ruch wspomaga zdrowie nie tylko dorosłych, ale też i dzieci! Fajną opcją dla naszych pociech są rowerki dziecięce Ostatnio słyszałem dużo dobrego o stronce gdzie można nabyć rowery dziecięce Squish - moim zdaniem to naprawdę fajny wybór dla dziecka, polecam odwiedzić stronkę i samemu się przekonać.

              Komentarz


              • #8
                W tematyce zdrowia i urody trzeba też poruszyć temat witamin. Te, takie jak witamina C mogą na wiele rzeczy pomagać. Poczytajcie sobie na coś więcej o zastosowaniu witaminy C

                Komentarz


                • #9
                  Chyba każdy z nas wie że w życiu najważniejsze jest zdrowie.

                  ________________________________________________

                  Komentarz


                  • #10
                    Dobrze że myślicie o takich rzeczach, nie ma nic ważniejszego w życiu niż nasze zdrowie Do zdrowego stanu organizmu warto profilaktycznie, systematycznie się badać. W tym może pomóc wam przychodnia posiadająca wiele gabinetów o rożnych specjalizacjach. Mnie obecnie interesuje wizyta w poradni dietetycznej, ale także mają oddziały chirurgi, alergologiczne, geriatryczne, ginekologiczne i inne

                    Komentarz


                    • #11
                      No ale nie każdy docenia to zdrowie, dopiero jak coś się stanie to dopiero się budzimy.
                      ________________________________________________

                      Komentarz


                      • #12
                        No niestety, często tak bywa.

                        Komentarz


                        • #13
                          Warto myśleć o zdrowiu w tych perspektywach.

                          __

                          Komentarz


                          • #14
                            Teraz na pewno dosyć powszechny może być zespoł suchego oka, szczególnie wśród osób, które codziennie spędzają wiele godzin przed komputerem. Do takiej pracy może warto zakładać specjalne okulary? Jeżeli już ten problem się pojawił to klinka proponuje specjalistyczne leczenie takiej przypadłości. Poczytajcie sobie o tym

                            Komentarz


                            • #15
                              A czy ktoś z Was miał może styczność z jakimś dobrym lekarzem, który specjalizuje się w temacie jakim jest pulmonologia? Będę wdzięczny za wszelkie porady. Na ten moment zdecydowany jestem na lekarza ze strony jednak chciciałbym się upewnić czy w Łodzi będzie to dobry wybór. Z góry dziękuję za Wasze opinie w tej kwestii

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X