Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zdrowie

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #76
  Zamieszczone przez babydajna Zobacz posta
  Dbanie kompleksowe, badania profilaktyczne - owszem. Fajnie, że od 2020 roku jest możliwość wystawiania e-recept na odległość i jak leczymy się u specjalisty i potrzebujemy leki np. na kontynuacje leczenia to możemy zgłosić się np. do [url]https://lekarzonline.eu[/url] i w ciągu godziny mieć już wystawianą e-receptę. Zresztą nie tyczy to tylko kontynuacji leczenia specjalistycznego ale również antykoncepcji, tabletek PO, leków na erekcję etc.
  Fakt! Ja na receptę "czekałam" całe 7 minut

  Komentarz


  • #77
   Ja dbam o siebie niezależnie od sytuacji w kraju i na świecie, cenię sobie moje zdrowie

   _____________
   [url=https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci/pedagogika/historia]historia studia podyplomowe[/url]

   Komentarz


   • #78
    Zdrowie w znaczniej mierze zależy od naszego trybu życia. Jeśli źle się odżywiasz i do tego prowadzisz "siedzący" tryb życia, to może się to znacznie odbić na twojej kondycji. Możesz w pewnych odstępach czasu wykonywać rutynowe badania np. taki rezonans mridiagnostyka.pl aby sprawdzić stań zdrowia.

    Komentarz


    • #79
     Zdrowie jest najważniejsze i trzeba o nie dbać za wszelką cenę. Uważam, że w tym wypadku dieta jest kluczowa. Regularna aktywność fizyczna też jest wskazana. Jeżeli chcielibyście sobie poczytać na temat zdrowia, badania kolonoskopii, profilaktyki zdrowotnej, zapraszamy na portal badania-jelita-grubego.waw.pl, tam znajdziecie sporo ciekawych informacji, porad, wskazówek. Kluczowe jest to, aby w razie objawów choroby jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Niestety w dzisiejszych czasach bardzo dużo osob choruje na raka.

     Komentarz


     • #80
      Kod html:
      <a href="https://gryonline2.pl/hot-spot-online/">https://gryonline2.pl/hot-spot-online/</a>
      Ostatnio edytowany przez FUJITSU; 15.09.2020, 14:30.

      Komentarz

      Pracuję...
      X