Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zdrowie

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja dbam o siebie niezależnie od sytuacji w kraju i na świecie, cenię sobie moje zdrowie

Komentarz

Zdrowie w znaczniej mierze zależy od naszego trybu życia. Jeśli źle się odżywiasz i do tego prowadzisz "siedzący" tryb życia, to może się to znacznie odbić na twojej kondycji. Możesz w pewnych odstępach czasu wykonywać rutynowe badania np. taki rezonans aby sprawdzić stań zdrowia.

Komentarz

myślę ze najlepiej zapytaj by mieć osobistego trenera na siłowni to jest dobry sposób

[url]https://www.mechelinki.com/[/url]
        Ostatnio edytowany przez pomadek; 17.11.2020, 14:20.

Komentarz

Zdrowie to przede wszystkim dobry sen!

Komentarz

Dobrze powiedziane.

Komentarz

Warto zdrowo się odżywiac

Komentarz

zdrowie jest mega wazne warto regularnie się badać

Komentarz

pomyśl warto na nad trenerem persolanym na pewno duzo podpowie oraz zajmnie się co powinnaś cwiczyc

Komentarz

A ja polecam ćwiczyć jogę Ćwiczę ją już prawie rok...dzień w dzień do tego jem dużo owoców i warzyw i czuje się super

Komentarz

A czy na co dzień przyjmujecie różnego rodzaju suplementy? Ja regularnie dodatkowo często piję soki, bardzo lubię ten z żurawiny wielkoowocowej . świetnie działa przy różnego rodzaju infekcjach układu moczowego, przyspiesza regenerację. Fajna cena, duża wydajność i szybka wysyłka

Komentarz

Najlepiej wybrać dyscyplinę sportu, którą się lubi

Komentarz

Zamieszczone przez vani Zobacz posta
                          A czy na co dzień przyjmujecie różnego rodzaju suplementy? Ja regularnie dodatkowo często piję soki, bardzo lubię ten z żurawiny wielkoowocowej . świetnie działa przy różnego rodzaju infekcjach układu moczowego, przyspiesza regenerację. Fajna cena, duża wydajność i szybka wysyłka
                          Tylko jeden suplement, mianowicie Ascolip, czyli liposomalną witaminę C. Odkąd stosuje nie choruje i nie wiem co to złe samopoczucie.

Komentarz

Pracuję...
                          X