Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zdrowie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Ja staram się zawsze zdrowo odżywiać

    Komentarz


    • #62
      tak

      Komentarz


      • #64
        Czy można kupić dobry tani ciśnieniomierz? W internecie trafiłem na stronę () lecz nie wiem, czy jest to dobra decyzja, aby właśnie w tym miejscu kupić. Pierwszy raz kupuję ciśnieniomierz i potrzebuję fachowej porady. Z góry dziękuje każdemu za pomoc.

        Komentarz


        • #65
          Ja dla zdrowia regularnie wykonuję podstawowe badania w . Polecam, szybko, sprawnie i wygodnie

          Komentarz


          • #66
            O zdrowiu to należy pamiętać przez całe życie

            Komentarz


            • #67
              Jako matka dbam o zdrowie i pielęgnacje mojego dziecka i stosuję puder dla dzieci Himalaya .Odświeża i łagodzi skórę dziecka. Utrzymuje ją suchą i gładką. Zapobiega przykrym zapachom. Zasypka jest miękka, idealna do pielęgnacji noworodka.

              Komentarz


              • #68
                Ja też staram się dbać o swoje zdrowie. Znajoma wypróbowała i poleciła mi stosowanie jako suplementu diety. Tylko trzeba pamiętać o tym, by kupować je ze sprawdzonych źródeł. Jako, że pogoda nas nie rozpieszcza i teraz łatwo coś złapać, może by zacząć zażywać coś wspomagającego organizm?

                Komentarz


                • #69

                  Możesz też zgłosić się o poradę do specjalisty z zakresie dermatologi:

                  Komentarz


                  • #70
                    Jeśli dopiero zaczynasz, nie potrzebujesz żadnego sprzętu. Podstawowe ćwiczenia z własną masą ciała będą zdecydowanie wystarczające a nawet z początku ciężkie.

                    Komentarz


                    • #71
                      Ja podczas izolacji nauczyłem się ćwiczyć regularnie w domu, moja kondycja znacznie się poprawiła

                      ____________

                      Komentarz


                      • #72
                        - moge polecić ten gabinet. Tu watro zadbać o zdrowie zębów!

                        Komentarz


                        • #73
                          Ja dbam o siebie niezależnie od sytuacji w kraju i na świecie, cenię sobie moje zdrowie

                          _____________

                          Komentarz


                          • #74
                            Zdrowie w znaczniej mierze zależy od naszego trybu życia. Jeśli źle się odżywiasz i do tego prowadzisz "siedzący" tryb życia, to może się to znacznie odbić na twojej kondycji. Możesz w pewnych odstępach czasu wykonywać rutynowe badania np. taki rezonans aby sprawdzić stań zdrowia.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X