Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pożyczka w internecie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pożyczka w internecie

    Mam pytanie - czy warto ryzykować z tym. Bo na serio mam problem finansowy i strasznie sie waham. Na forumach wielu ludzi mowia o firmie . chcę wziąć 3000tys, co o tym mysliće?

  • #2
    pożyczka

    Przed wzięciem pożyczki należy 5 razy przeczytać warunki umowy, aby potem nie zaczęła Ciebie ścigać

    Komentarz


    • #3
      Dzięki za porade. Już ta sprawa jest załatwiona. Jeszcze kiedy preczytal ten artykuł to wogóle

      jeszcze raz dziękuję za porade!

      Komentarz


      • #4
        Z chęcią przeczytam. Mam jednak nadzieję, że nie będę zmuszona brać kredytu,

        Komentarz


        • #5
          Warto w takiej sytuacji skorzystać z porównywarki chwilówek, na przykład . Wystarczy podać kwotę i termin spłaty, a porównywarka sama wybierze najlepszą dla nas opcję.

          Komentarz


          • #6
            Pożyczka w Vivus

            No co ty 3 tys. w firmie pożyczkowej to oddasz po miesiącu 3500 jak nie więcej, a jak masz problem z płynnością to w ogóle się możesz pogrążyć.
            Jeśli chwilowo Ci zabrakło i wiesz, że będziesz na 100% w stanie spłacić w ciągu miesiąca, to ewentualnie sens ma jakaś pierwsza darmowa pożyczka w promocji. W niektórych firmach takie są dla nowych klientów. Tylko to też takiej kwoty nie dostaniesz. Największa darmowa pożyczka jest chyba w Vivus - 2500 zł na 30 dni



            Opinie o Vivus są względnie dobre (jak na firmę pożyczkową). Przynajmniej w kwestii tej pierwszej pożyczki za darmo, ale jak nie spłacisz terminowo to już Cię nieco skroją.

            Komentarz


            • #7
              Lepiej nie brać takich pożyczek...

              Komentarz


              • #8
                Popieram poprzednika...

                Komentarz


                • #9
                  Pożyczka w internecie i w ogóle pożyczka to bardzo zły pomysł.

                  Komentarz


                  • #10
                    Pożyczka w internecie

                    Lepiej skorzystać z bezpiecznej pożyczki w . Wstępną decyzję kredytową też masz w 5 minut, niskie oprocentowanie, minimum formalności. Okres kredytowania do 120 miesięcy a rata dopasowana do możliwości klienta.

                    Komentarz


                    • #11
                      ja bym nie ryzykował takimi pożyczkami, bo później ze stosunkowo niewielkiej kwoty robi się trzy razy większa. odradzam...

                      Komentarz


                      • #12
                        Pożyczka to nic strasznego. Teraz bardzo dużo osób z nich korzysta. Zwłaszcza osoby które rozpoczynają swoją przygodę z prowadzeniem własnej firmy. Jeśli chcecie szybko wziąć to polecam firmę AASA. Bardzo znana i solidna firma, która może okazać się bardzo pomocna w pierwszych dniach waszej firmy. Taki zastrzyk gotówki może być jedną z najlepszych decyzji i przyczynić się do pomnożenia waszej pracy a zatem i zysków

                        Komentarz


                        • #13
                          Jeśli zależy Wam na korzystnej ofercie i bezproblemowej spłacie to ja ze swojej strony polecam sprawdzić sobie tą ofertę . Moja znajoma jakiś czas temu korzystała z tej pożyczki, ja zresztą też. Bez zbędnych formalności, szybko i wygodnie. Ciekawa, konkurencyjna oferta.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja znalazłam już dla siebie doskonałą ofertę, teraz zamierzam założyć konto walutowe, ponieważ koniecznie potrzebuję do swojej firmy. Zastanawiam się na jego wyborem, dlatego w tym kierunku przeszukałam internet i trafiłam na . Zamierza skorzystać z pomocy tej strony, ponieważ dokładnie opisują propozycje różnych banków i co najlepsze można je porównać.

                            Komentarz


                            • #15
                              Lepiej chyba postarać się o pożyczkę w banku niż brać takie podejrzane internetowe kredyty...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X