Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pożyczka w internecie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Mnie zawsze zastanawia łatwość zaciągnięcia takiej pożyczki i ograniczona weryfikacja pożyczkobiorców. Bardziej to wygląda na pułapkę niż porządną usługę. Osobiście uważam, że realizowana przez konkretnego Doradcę Finansowego jest dużo bezpieczniejsza. Choć i tak najważniejsze jest żeby dokładnie czytać umowę.

    Komentarz


    • #17
      Takie pożyczki to z reguły nic dobrego. Raczej bym ich unikał

      Komentarz


      • #18
        Ja szukając w sieci porad dotyczących tego jak oszczędzać natknąłem się na taką stronkę jak ta: - poczytałem trochę i już wiem jak odkładać skutecznie pieniądze i zbierać na wymarzone autko

        Komentarz


        • #19
          Ja wystrzegam się tego typu pożyczek, podobnie jak inwestowania w polisolokaty i polisy inwestycyjne - więcej poczytacie tu: - mnie szczerze przeraża takie żerowanie ubezpieczycieli na ludzkiej niewiedzy.

          Komentarz


          • #20
            Toż to trzeba mieć tupet... Porównywać inwestowanie w polisolokaty do internetowych pożyczek ? Chyba trochę nie na miejscu. Przede wszystkim zasadnicza różnica jest taka, że w internetowej chwilówce sam wybierasz sobie warunki na jakich chcesz wziąć pożyczkę. Jeżeli warunki Ci nie odpowiadają, to wtedy jej nie bierzesz. Proste. I tak naprawdę sam sobie decydujesz tutaj. Zresztą, sprawdź sobie sam jak nie wierzysz: .
            Ostatnio edytowany przez krOleWnA; 13.07.2017, 18:38.

            Komentarz


            • #21
              - witam serdecznie! Jeśli ktoś z was szuka sprawdzonych i rzetelnych opinii na temat firm pożyczkowych to wszystko to znajdziecie w powyższym linku

              Komentarz

              Pracuję...
              X