Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep z ciuchami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sklep z ciuchami

    Moja siostra chce taki otworzyć. Szuka więc dobrego dostawcy, który miałby ubrania codzienne, damskie i męskie. Może ktoś zna i mógłby kogoś polecić?

  • #2
    Niech poszuka hurtowni odzieżowej. Z tego, co wiem, to jest dość popularna i wiele osób tam zamawia. Kupowałem kiedyś ich rzeczy, to muszę przyznać, że są bardzo ładne i dobrze wykonane,. Może nie są to ciuchy topowych projektantów, ale kto się tak naprawdę w takie ubiera?
    Dla mnie nie liczą się metki, ale jakość ubrań, a tę mają bardzo wysoką
    Więc polecam, niech siostra zajrzy na ich stronę i sprawdzi, czy jej asortyment odpowiada, może akurat..

    Komentarz


    • #3
      Ja ciągle przeglądam strony internetowe w poszukiwaniu tych najlepszych ciuchów

      Komentarz


      • #4
        Fajne marki takich codziennych ciuchów są np w sklepie , marek jest ta sporo w tym kilka niszowych np z USA z naprawdę fajnymi ciuchami.

        Komentarz


        • #5
          Takich sklepów, w których można znaleźć fajne rzeczy, jest naprawdę sporo. Mnie ostatnio przypadły do gustu . Jest jeszcze trochę zimno, więc pewnie sobie kupię jakiś

          Komentarz


          • #6
            Jest zimno, ale już nie długo powinno być cieplutko.

            Komentarz


            • #7
              jeansy sklep

              A jeszcze dorzucam adres do sklepu z niedrogimi jeansami jak jest promocja to ceny niższe niż w sieciówkach, a jakość całkiem fajna.

              Komentarz


              • #8
                Ja akurat mam opory przed kupowaniem spodnie w internecie. Rzadko kiedy potrafię trafić z rozmiarem.

                Komentarz


                • #9
                  Moja koleżanka sprowadza ciuchy markowe z Anglii z źle opisanymi rozmiarami. Sama potem to mierzy sprawdza jaki to rozmiar i opisuj dokładnie. Paczek to jej tyle schodzi na allegro że nie ma czasu na kawę wyjść

                  Komentarz


                  • #10
                    Dawniej ludzie często to robili. Ja jednak nie kupiłabym takich ubrań.

                    Komentarz


                    • #11
                      Wszystko zależy od tego co się komu podoba. Prawda jest taka, że na rynku jest tyle ofert, że z całą pewnością każdy wybierze dla siebie coś odpowiedniego Na przykład całkiem interesująca jest np. w tym sklepie. Według mnie warto się przyjrzeć bliżej ich ofercie

                      Komentarz


                      • #12
                        Ubrań szukam zwykle na domodi.pl. Tam największy wybór. Na jednej stronie mam wszystko, czego szukam. Na przykład tutaj: sukienki modne w 2016 roku. Zerknijcie!

                        Komentarz


                        • #13
                          Kojarzę ten sklep, ale nic mi się tam nie podoba. Ale za to ostatnio odkryłam kilka ładnych sukienek z Monashe.

                          Komentarz


                          • #14
                            Teraz tyle jest tych sklepów, że aż ciężko się w tym połapać Też właśnie szukam sukienki, bo wybieram się na wesele i nie umiem się zdecydować. Może postawię na ten modny kolor - serenity blue.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja ostatnimi czasy przekonałam się sukienek maxi - stwierdziłam, że bardzo dobrze w nich wyglądam. Niedawno rozglądałam się też za . Widziałam tam kilka propozycji, które byłyby dla mnie idealne. Co myślicie o ubraniach z tego sklepu?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X