Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sklep z ciuchami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Bardzo fajnie się składa, że polecacie tyle różnych sklepów.

    Komentarz


    • #77
      Słyszałyście o polskich producentkach ubrań Stylowe A.M.? Polecam, bo są świetne i niedrogie. Na pewno lepsze niż w galeriach.

      Komentarz


      • #78
        A ja zależy jakich ciuchów szukam. Jeśli na przykład eleganckich do pracy to preferuję Reserved, Zara, Orsay itp. Do sportowych 4f, a jak na przykład kupuję skarpetki to tylko w .

        Komentarz


        • #79
          Teraz już raczej zakupy online są standardem, więc nie ma co się dziwić. Ja sam jeśli mam wybór między wizytą w galerii handlowej, a skorzystaniem z zakupów internetowych, to zdecydowanie wybieram drugą opcję. W takich miejscach jak sklep z odzieżą damską cudmoda.pl, jesteście w stanie dostać to, czego akurat potrzebujecie. Warto pójść w tym kierunku i zastanowić się, jaki sklep będzie odpowiedni dla Was.

          Komentarz


          • #80
            Ja najczęściej kupuję ubrania w Internecie.

            Komentarz


            • #81
              Sklepów z ciuchami w internecie jest mnóstwo. Mamy w czym wybierać. Ale jeśli szukacie czapek to zerknijcie na od buff.pl. Mają spory wybór czapek sportowych na zime, więc jesli ktoś z Was uprawia sport to na pewno ten sklep przypadnie mu do gustu.
              Ostatnio edytowany przez Tobiasz28; 09.08.2019, 14:31.

              Komentarz


              • #82
                Moim zdaniem, najlepszym sklepem z ciuchami jest Van Graaf, no ale mówię... Takie jest tylko i wyłącznie moje zdanie.
                -------------------------------------------------------------

                Komentarz


                • #83
                  A suknie ślubne gdzie byście kupowały? Może tu ? Ceną są bardzo przystępne.

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X