Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki prezent kupić na wigilię?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki prezent kupić na wigilię?

    Ja już zaczynam się zastanawiać jaki prezent kupić najbliższym pod choinkę i napotkałem w internecie taki artykuł .

  • #2
    To wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Lepiej się pytać.

    Komentarz


    • #3
      Najlepiej zaobserwować co komu byłoby potrzebne, lub co komu się podoba. Przed sezonem prezentowym w okresie najgorętszych zakupów ciężko będzie znaleźć czas, żeby dokładnie wybadać co komu kupić. Dlatego warto zacząć już teraz zbierać informacje co do preferencji w kwestii zakupów. Ja mojej mamie kupie taki komplet pościeli z bawełnianej satyny Wiem, że taki chciałaby dostać w prezencie.

      Komentarz


      • #4
        Taka pościel to rzeczywiście musi być bardzo ciekawa sprawa

        Komentarz


        • #5
          prezent

          ja doskonale wiem, że mój mąż chce kilka gadżetów na następny sezon do swojego nowego roweru. Na rower wydał już, ale jeszcze kilka akcesoriów by się przydało i to właśnie mam zamiar dla niego nabyć i mam nawet już upatrzony do tego sklep internetowy , mają ogromny wybór i super ceny.

          Komentarz


          • #6
            Teraz hitem sa nie rowery, a vipery. Zobacz sobie manta viper z wbudowanym żyroskopem - jak dla mnie mega fun dla osoby w każdym wieku. Może pomyśl o takiej niespodziance?

            Komentarz


            • #7
              Vipery? Czego to ludzie nie wymyślą... Chyba wolę jak za moich czasów dawana w prezencie rowery.

              Komentarz


              • #8
                Wydaje mi się, że najlepiej kupić coś praktycznego. Wideorejestrator, kamerę nowy telefon.

                Komentarz


                • #9
                  Prezent trzeba przede wszystkim dopasować do osoby, której go dajemy.

                  Komentarz


                  • #10
                    Moim zdaniem warto jest dawać książki. Szczególnie w czasach gdy czytelnictwo coraz bardziej spada.

                    Komentarz


                    • #11
                      Najlepiej wymarzony.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez GrzegorzD Zobacz posta
                        Wydaje mi się, że najlepiej kupić coś praktycznego. Wideorejestrator, kamerę nowy telefon.
                        Można kupić np. nowy model smartfona na prezent, o ile radzi sobie z obsługą nowych urządzeń. Tutaj masz kilka modeli telefonów

                        Komentarz


                        • #13
                          ojj ciężki temat . tez myśle ze warto dawać książki tyko pod warunkiem ,ze ta dana osoba ktora chcemy obdarowac lubi czytac ksiązki albo najlepiej kupic cos co sie komus na prawde przyda , ja mojemu męzowi kupilam portfel skórzany , bo stary mu sie rozwalił

                          Komentarz


                          • #14
                            Kosmetyki też nie są głupim pomysłem. Tylko takie dobrych marek, jak Moja rodzina byłaby zachwycona.

                            Komentarz


                            • #15
                              Mam niechciany prezent niestety, ale cieszę się z pozostałych. Na prezenty polecam książki

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X