Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki prezent kupić na wigilię?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Zależy co jest komu potrzebne.

    Komentarz


    • #47
      Ja kupiłem swojej lubej torebkę listonoszkę ( taką: ) i okazało się, że trafiłem bardziej niż przypuszczałem

      Komentarz


      • #48
        Ja mojemu dziecku podarowałam pod choinkę :

        Słodki, prawda? A do tego jeszcze uczy i bawi;-)

        Komentarz


        • #49
          W tym roku dostałam bardzo dużo fajnych i praktycznych prezentow, ciesze sie ze bliscy pamietali o mnie Ja za to odwdzieczylam sie swietnymi daniami wigilijno-swiatecznymi. Nawet zrobilam obiecany pudding ktory każdemu smakował

          Komentarz


          • #50
            Obdarowuję dosłownie wszystkich w okolicy; nie tylko rodzinę i przyjaciół ale nawet bibliotekarzy, urzędników i partnerów biznesowych. Uwielbiam słodycze na wigilię, zwłaszcza kosze świąteczne. W tym roku dostałam i spałaszowałam w mgnieniu oka. Oczywiście, teraz jednym z postanowień noworocznych będzie intensywna dieta

            Komentarz


            • #51
              Ja zawsze kupuję bliskim modne ubrania i przyznam, że jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, że prezent był nietrafiony. Ostatnio na topie jest unikalna odzież sportowa w stylu streetwear i taką też kupiłem na prezent w tym roku. Jeśli chcesz na przyszłość zerknąć na dobrą odzież to polecam

              Komentarz


              • #52
                Książki! To się zawsze sprawdzi!

                Komentarz


                • #53
                  warto spytac kto co potrzebuje

                  Komentarz


                  • #54
                    Szczerze powiedziawszy to już powoli wypadałoby przygotowywać się do sezonu świątecznego. Nie ma chyba nic gorszego niż kupowanie prezentów na ostatnią chwilę. Sam proces jest w sobie dość dużym wyzwaniem ze względu na ogrom produktów dostępnych w sklepach. Do tego trzeba jeszcze brać pod uwage preferencje obdarowywanych osób. Najłatwiej chyba jest z moim chłopakiem bo nie oczekuje odemnie nie wiadomo czego, a ja od niego Wystarczy zestaw kosmetyków plus jakiś dodatek odzieżowy. W tym roku chcę mu kupić ciepłe kalesony marki Wola Moim zdaniem to będzie strzał w dziesiątke.
                    Ostatnio edytowany przez AnkaSzczepańska; 18.10.2020, 21:29.

                    Komentarz


                    • #55
                      Ja w tym roku kupiłam mężowi smartwatcha i mam nadzieję że mu się spodoba

                      Komentarz


                      • #56
                        U nas w rodzinie umowa była, żeby nie kupować drogich prezentów, bo nie wszystkich stać na kupowanie drogich prezentów. Znalazłam bardzo dobry pomysł, bo dziś mogę powiedzieć, że prezent się przyjął. Kupiłam swojemu partnerowi bransoletkę od Manoki. Manoki oferuje całe mnóstwo biżuterii ze stali szlachetnej. Bransoletki nie są drogie , a jak piszą modowi dziennikarze, są hitem w tym sezonie.
                        brazowa-bransoletka-skorzany-rzemien-i-beadsy,bedahd,baaa,baaa.jpg
                        Ostatnio edytowany przez Hesia; 03.02.2021, 21:47.

                        Komentarz


                        • #57
                          dorbny to tylko wigilia nie jest to tradycja

                          Komentarz


                          • #58
                            a chcesz dziecią rodzicą partnerce? to zlaezy komu

                            Komentarz


                            • #59
                              u mnie stawia się na kosmetyki siostrze kupiłam z bielendy eco sorbet krem ,serum i tonik taki zestaw kosmetyków w 97% oparty na naturalnych składnikach.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X