Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki prezent kupić na wigilię?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zależy co jest komu potrzebne.

Komentarz

Ja kupiłem swojej lubej torebkę listonoszkę ( taką: ) i okazało się, że trafiłem bardziej niż przypuszczałem

Komentarz

Ja mojemu dziecku podarowałam pod choinkę :

Słodki, prawda? A do tego jeszcze uczy i bawi;-)

Komentarz

W tym roku dostałam bardzo dużo fajnych i praktycznych prezentow, ciesze sie ze bliscy pamietali o mnie Ja za to odwdzieczylam sie swietnymi daniami wigilijno-swiatecznymi. Nawet zrobilam obiecany pudding ktory każdemu smakował

Komentarz

Obdarowuję dosłownie wszystkich w okolicy; nie tylko rodzinę i przyjaciół ale nawet bibliotekarzy, urzędników i partnerów biznesowych. Uwielbiam słodycze na wigilię, zwłaszcza kosze świąteczne. W tym roku dostałam i spałaszowałam w mgnieniu oka. Oczywiście, teraz jednym z postanowień noworocznych będzie intensywna dieta

Komentarz

Ja zawsze kupuję bliskim modne ubrania i przyznam, że jeszcze nigdy nie miałem sytuacji, że prezent był nietrafiony. Ostatnio na topie jest unikalna odzież sportowa w stylu streetwear i taką też kupiłem na prezent w tym roku. Jeśli chcesz na przyszłość zerknąć na dobrą odzież to polecam

Komentarz

Książki! To się zawsze sprawdzi!

Komentarz

warto spytac kto co potrzebuje

Komentarz

Szczerze powiedziawszy to już powoli wypadałoby przygotowywać się do sezonu świątecznego. Nie ma chyba nic gorszego niż kupowanie prezentów na ostatnią chwilę. Sam proces jest w sobie dość dużym wyzwaniem ze względu na ogrom produktów dostępnych w sklepach. Do tego trzeba jeszcze brać pod uwage preferencje obdarowywanych osób. Najłatwiej chyba jest z moim chłopakiem bo nie oczekuje odemnie nie wiadomo czego, a ja od niego Wystarczy zestaw kosmetyków plus jakiś dodatek odzieżowy. W tym roku chcę mu kupić ciepłe kalesony marki Wola Moim zdaniem to będzie strzał w dziesiątke.
                    Ostatnio edytowany przez AnkaSzczepańska; 18.10.2020, 21:29.

Komentarz

Pracuję...
                    X