Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki prezent kupić na wigilię?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Wigilia i po Wigilii, wcale nie czułam tych świąt. Za pasem kolejne święto, naszych babć i dziadków. Co w takim momencie podarujecie na prezent? Czekoladki czy bukiet kwiatów? My, wnukowie w tym roku robimy zrzutkę po 50 zl i kupujemy ciśnieniomierz niemieckiej marki, model desktop, taki jak tutaj: Ten model poleciła nam znajoma pielęgniarka, podobno używają takiego u siebie w przychodni i mają przy tym precyzyjne i szybkie pomiary.

    Komentarz


    • #17
      Warto moim zdaniem zastanowić się nad praktycznymi prezentami. Mój Tata jest dentystą, a mama pracuje w laboratorium więc na ostatnia gwiazdkę kupiłam im nowy strój medyczny. Często widziałam że te stroje szybko się brudzą i zużywają, i zawsze był z nimi jakiś problem, więc dodatkowy komplet na pewno nie zaszkodzi. Zamawiałam na i byli bardzo zadowoleni

      Komentarz


      • #18
        W sumie bardzo praktyczne rozwiązanie. Ja także często daję bliskim ubrania.

        Komentarz


        • #19
          A co zazwyczaj kupujecie maluchom w prezencie na święta? Ja zastanawiam się właśnie nad , ponieważ to zabawka idealna zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. I jest tak wiele różnych wersji tych klocków, że na pewno nikt inny nie kupi tego samego, co ja.

          Komentarz


          • #20
            Polubiłam ostatnio te klocki. Zastanawiam się nad zakupem takiego zestawu: dla chrześniaka. W sklepie Urwis jest bardzo duży wybór klocków. Zerknijcie!

            Komentarz


            • #21
              Dla dzieci super prezentem na Święta jest film video od Świętego Mikołaja.
              Takie video zamawia się na stronie i zaledwie w ciągu około godziny film zostaje dostarczony na mail. Dzieci oglądając film mają wrażenie, że Mikołaj mówi tylko do nich, sama gdybym dostała taki film to uwierzyłabym w Świętego Mikołaja

              Komentarz


              • #22
                Można tez podarować super emocje. Na przykład jak ktoś się interesuje samochodami to na pewno się ucieszy z czegoś takiego jak to Mam nadzieje, że uda się w jakiś sposób zaktywizować ludzi, żeby przykładali większą uwage do prezentów jakie dają. To nie jest takie proste jak się wydaje. Warto jest coś fajnego znalexć dla swoich bliskich.

                Komentarz


                • #23
                  Zależy co tak naprawdę lubią dostawać Twoi bliscy. Warto kupić im coś związanego z ich zainteresowaniami. Mój młodszy brat uwielbia np. rysować i malować. Sporo wolnego czasu poświęca na swoje hobby, więc wiem że na pewno kupię mu coś związanego z malarstwem. Mam zamiar kupić mu porządny zestaw malarski w kasecie jak na tej stronie . Jestem przekonany, że będzie miał radochę i zajęcie na długie zimowe wieczory

                  Komentarz


                  • #24
                    Też już powoli zaczynam się rozglądać za prezentami, w głowie mam kilka pomysłów. Najbardziej lubię do standardowego prezentu dołączać coś od siebie, a najlepszym z prezentów ( i najłatwiejszym ) jest ten, o którym marzy osoba obdarowywana. Niestety na chwilę obecną też już pokończyły mi się pomysły...

                    Komentarz


                    • #25
                      Ja lubię też zawsze dodać coś od siebie, coś zabawnego. Ostatnio szukam inspiracji w Tigerze, świetny sklep.

                      Komentarz


                      • #26
                        W Tigerze są fajne rzeczy rzeczywiście

                        Komentarz


                        • #27
                          Zależy też komy ten prezent mamy kupić. Rodzinie kupujemy zazwyczaj coś droższego, a znajomym można właśnie sprawić jakiś symboliczny gadżet.

                          Komentarz


                          • #28
                            Złoto koloidalne

                            Jak można łatwo w dzisiejszych czasach dbać o swoje zdrowie ? Wystarczy że się będzie dostarczało do swojego organizmu dość sporo witamin, to wyśmienity produkt, osobiście polecam te z firmy Ateraz.pl !

                            Komentarz


                            • #29
                              W sumie to ostatni dzwonek, by zacząć rozglądać się za świątecznymi prezentami, ponieważ za nieco ponad tydzień nastanie grudzień. Myślę, że zamiast biegania po sklepach i stania w często długich kolejkach można pomyśleć o zapoznaniu się z ofertą sklepów internetowych w tym zakresie. Nie brakuje tam interesujących propozycji, jak np. tutaj: w rozsądnej cenie

                              Komentarz


                              • #30
                                Co roku ten sam problem... Co kupić bliskim jako prezent gwiazdkowy... ja jednak nie mam tego kłopotu odkąd utarło się, że zawsze kupuję wszystkim książki No i wszyscy są zadowoleni.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X