Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie lampy wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie lampy wybrać?

    Cześć. Zastanawiam się właśnie dość poważnie nad wyborem jakichś dobrych lamp. Co moglibyście mi w tym zakresie doradzić? Czy np. coś z tej oferty byłoby ok Waszym zdaniem?

  • #2
    Dobra, to znaczy jaka? Moim zdaniem najlepsze są lampy , a to z tego względu, że nie zużywają wiele prądu.
    Osobiście jestem sobie jednak w stanie wyobrazić, że dla kogoś będzie to miało mniejsze znaczenie niż na przykład wygląd takiej lampki, jakość wykonania czy też wiele innych aspektów.
    Powinieneś więc zdecydowanie dookreślić, jakich cech poszukujesz, a które nie mają dla ciebie większego znaczenia przy wyborze lampy biurkowej.
    Wtedy być może więcej osób będzie ci mogło coś doradzić.

    Komentarz


    • #3
      ja bym wybral najbardziej minimalistyczne.

      Komentarz


      • #4
        Ostatnio jestem zachwycona żarówkami edisona zwisającymi na specjalnych kablach. Uważam, że jest to nowoczesne i designerskie rozwiązanie.

        Komentarz


        • #5
          Musiałbyś chyba trochę więcej napisać, do jakiego pomieszczenia to mają być lampy, jak jest urządzone to pomieszczenie, jaki styl lubisz itd. Lamp i rodzajów oświetlenia jest teraz naprawdę mnóstwo. Tu masz np kupon na 40 zł na zakupy w jednym z dużych sklepów z lampami: przy cenie lampy to może nie jakoś dużo ale zawsze parę zł zostaje w kieszeni.

          Komentarz


          • #6
            Muszę się zgodzić. Za mało wiemy.

            Komentarz


            • #7
              A maże warto się zastanowić na . To bardzo praktyczne rozwiązanie i przede wszystkim bardzo tanie. Mam i cenię sobie

              Komentarz


              • #8
                Taśmy led to dobre rozwiązanie do podwieszanego sufitu. Ale raczej nie może to być nasze główne oświetlenie.

                Komentarz


                • #9
                  Ja ostatnio szukałem stylowego oświetlenia do mojego salonu. Szukałem np. lamp stojących które mógłbym ustawić przy sofie - z obu stron. Kupiłem dwie lampy na . Mam mieszkanie w stylu nowoczesnym i do wnętrza wybieram tylko wyposażenie designerskie, o wyszukanym stylu. Chcę by każdy element współgrał z sobą.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja korzystam z taśm led i są naprawdę w porządku.

                    Komentarz


                    • #11
                      U nas w salonie również mamy taśmmy ledowe. Robią niesamowite wrażenie

                      Komentarz


                      • #12
                        Bardzo fanie to wygląda, zwłaszcza jak jest większe mieszkanie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Ledy sprawdzają się w każdym mieszkaniu. Małe optycznie powiększają.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zawsze można wybrać lampę naftową

                            Komentarz


                            • #15
                              To już byłoby chyba posunięcie mocno hipsterskie

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X