Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie lampy wybrać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    My mamy ledowe taśmy. Fajnie oświetlają pomieszczenie i ciekawie wyglądają.

    Komentarz


    • #17
      Zależy jakich lamp potrzebujesz, czy sufitowych czy wolnostojących bo tego nie określiłeś. Ale w obu przypadkach moim zdaniem spokojnie możesz sobie zerknąć na Homebook.pl, tam znajdziesz wiele ciekawych propozycji. Ja polecam taką wiszącą: , bo pasuje do większości stylów wystrojów mieszkań. A poza tym nadaje każdemu pomieszczeniu oryginalny wygląd. Warto na nią moim zdaniem zerknąć.

      Komentarz


      • #18
        Z chęcią pooglądam. Nowa lampa to niewielki koszt, a daje efekt.

        Komentarz


        • #19
          Często jest tak, że jeden dodatek całkowicie odmienia wnętrze. Jeśli chodzi o lampki, to ja polecam modele sztalugowe, na drewnianych nóżkach.

          Komentarz


          • #20
            Oświetlenie LED

            Znam te lampy sztalugowe - bardzo mi się podobają. Występują zarówno niewielkie, stołowe, jak i duże, podłogowe. Ja póki co stawiam na oświetlenie LED. Dla mnie to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Tutaj: znalazłam godne uwagi taśmy LED. Jeśli również rozważacie zakup - sprawdźcie je.

            Komentarz


            • #21
              MI bardzo spodobaly sie lampy na kole od wozu ze stronki . Zobaczcie sobie sami ich propozycje

              Komentarz


              • #22
                Powinniście popytać o to znajomych. Dzięki temu da się pozyskać naprawdę wartościowe informacje

                Komentarz


                • #23
                  A co sądzicie, żeby poszukać informacji na ten temat w Internecie. Wydaje mi się, że tam się zawsze da znaleźć coś ciekawego i sprawdzonego

                  Komentarz


                  • #24
                    Unikaj tylko takich wielkich rustykalnych gigantów bo to bardziej przypomina muzeum już fajne mieszkanko.... Ludzie chyba myślą że wtedy to wygląda bogato a w praktyce akurat jest odwrotnie...


                    ____________

                    Komentarz


                    • #25
                      No nie, ja to też raczej stawiam na minimalizm. Dlatego jeśli chodzi o oświetlenie to zdecydowałam się na plafon led , nie rzuca sie tak w oczy i dobrze komponuje z resztą wnętrza

                      Komentarz


                      • #26
                        Mi się bardzo spodobały nowoczesne i stylowe lampy sufitowe Pasują do wielu rodzajów pomieszczeń w domu i prezentują się naprawdę ładnie.

                        Komentarz


                        • #27
                          Czasem nie liczy się sama lampa jak odpowiedni dobór żarówki. Nie raz widziałam świetne produkty, drogie, a słaba żarówka psuła cały efekt. Barw jest sporo - ciepła/zimna i w środku jeszcze wiele mocy, itp. Może nie zawsze należy się narażać na duże koszy, a kupić żarówki dekoracyjne bo i takie teraz robią furorę.

                          Komentarz


                          • #28
                            Poprzeglądajcie aranżacje na homebooku bo tam jest tego cała masa.

                            Komentarz


                            • #29
                              Ja ostatnio kupiłam lampkę nocną taką małą z castoramy

                              Komentarz


                              • #30
                                Wiesz co, moim skromnym zdaniem to wszystko zależy od tego do jakiego pomieszczenia tą lampę będziemy potrzebowali. Jeśli zależy nam na jakichś ciekawych propozycjach odnośnie oświetlenia naszej łazienki to zawsze warto zerknąć na ofertę ze strony , w sumie to chyba nawet najlepsza opcja

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X