Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Nie liczy się gdzie, a z kim, wtedy każde miejsce będzie wydawało się lepsze

    ___________

    Komentarz


    • #77
      Jak na wakacje to dobrze zaopatrzyć się w jakiś wygodny plecak turystyczny, który sprawi, że nasza podróż będzie najlepsza na świecie! Polecam, bo tej stronie[/url] możecie znaleźć naprawdę sporo inspiracji i ciekawych plecaków, dostępnych dla każdego!

      Komentarz


      • #78
        Ja w tym roku nie wybiorę się kompletnie nigdzie, ponieważ swoje ostatnie oszczędności postanowiłem zainwestować w naszą rodzimą Ekstraklasę. Otóż obstawiłem mecze u jednego z bukmacherów ze strony . Jedni mówią, że jest to uzależnienie... Dla mnie jest to pasja!

        Komentarz


        • #79
          A jakies inne patenty na wyjazd z dziecmi?

          Komentarz


          • #81
            A jak przygotowujecie się na wakacje w górach? Ja ostatnio tam byłem i muszę stwierdzić, że wiele ludzi jest naprawdę bardzo źle przygotowanych na wycieczki wysokogórskie. Moim zdaniem brakuje im podstawowej wiedzy, która jest powszechnie dostępna w internecie jak na . Nie wiem skąd to się bierze, czy z lenistwa, czy myślą, że każdy z nich jest świetnym wspinaczem...

            Komentarz


            • #82
              Ja lubię jachty.

              Komentarz


              • #83
                A może chcecie pojechać na wakacje bez dzieci? Firma [url]https://sportfun.com.pl/[/url] organizuje genialne kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Stawiają na wszechstronność, dlatego też dzieci i młodzież może liczyć na całą gamę najróżniejszych wycieczek oraz rozmaitych form animacji. Oferują wiele imprez z ciekawym, aktywnym programem wypoczynku, dostosowanym do możliwości i wieku uczestników.

                Komentarz

                Pracuję...
                X