Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Ja chyba spędzę wakacje w domu.

    Komentarz


    • #47
      Jak byłem ostatnio na wakacjach to usłyszałem o usługach . Czy ktoś z was zna te usługi czy nie za bardzo. Bardzo czekam na państwa opinie.

      Komentarz


      • #48
        My jeszcze nie mamy konkretnych planów, ale myślałam o wakacjach we Włoszech.
        Z tego co oglądałam na to są teraz tanie bilety do Rzymu, a w sumie nigdy tam nie byłam... hmm
        Myślicie, że to dobry kierunek na wakacje?

        Komentarz


        • #49
          Ja w tym roku planuję całe wakacje poświecić pracy. Ostatnio zrobiłam patent na ratownika i poszukuję wszelkich niezbędnych akcesoriów. Na stronie: znalazłam ofertę z kołami ratowniczymi. Czy ktoś z Was miał okazję od nich zamawiać? Będę wdzięczna jeśli podzielicie się opiniami w tej kwestii.

          Komentarz


          • #50
            Dzięki za ciekawe porady. Myślę, że na pewno mi się przydadzą.

            Komentarz


            • #51
              A co z takimi polisami turystycznymi ? Są one ok Waszym zdaniem?

              Komentarz


              • #52
                Ja np. nie jestem w stanie pojechać na jakiekolwiek wakacje w tym roku, ponieważ ostatnie oszczędności jakie mam na koncie wydałam na cztery nowiutkie sukienki ze strony internetowej . Wielka szkoda, bo planowałam zabrać mamę do Ustki i spędzić z nią miły, damski i rodzinny tydzień

                Komentarz


                • #53
                  Ja nie mam żadnych planów. I szczerze mówiąc, nawet nie chce mi się nigdzie wyjeżdżać.

                  Komentarz


                  • #54
                    Tak, trzeba będzie o tym trochę poczytać.

                    Komentarz


                    • #55
                      Widzę tutaj sporo ciekawych porad i polecanych miejsc. Ja osobiście uważam, że miejsce nie jest ważne, jeśli wszystko dobrze zorganizujemy. Ja ostatnio natknęłam się na ciekawy portal szkolakorab.pl. Możecie również sobie sprawdzić - Jest tam wiele ciekawych wpisów odnośnie między innymi ubezpieczenia w podróży czy podróżowania autostopem

                      Komentarz


                      • #56
                        Na najbliższe wakacje zrobiłem sobie klimatyzację w moim aucie.Tą klimatyzację zrobiła mi firma i naprawdę z tego powodu jestem niesamowicie zadowolony.

                        Komentarz


                        • #57
                          Ja chyba będę się smażyć w domu.

                          Komentarz


                          • #58
                            Mi marzy się Sardynia

                            Komentarz


                            • #59
                              Ostatnio jak byłem na wakacjach to skorzystałem z oferty . Moim zdaniem lepszej oferty z taksówek na ten moment nie ma .Jestem tego pewny nawet na 100 procent.

                              Komentarz


                              • #60
                                Ja wybieram się gdzieś na Mazury w tym roku na przełomie lipca/sierpnia, a potem późnym latem wybieram się w Polskie góry mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i będzie super!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X