Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie na wakacje?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Polecam na weekendowy wypad miasteczko w województwie lubuskim . Piękne Lapidarium, średniowieczny rynek. Pod miastem browar regionalny

    Komentarz


    • #62
      W tym roku na pewno chciałabym pojechać nad polskie morze!

      Komentarz


      • #63
        Zobacz sobie ofertę . My byliśmy w zeszłym roku i chętnie jeszcze tam wrócę. Może nie w tym roku, ale kiedyś na pewno. Cudowny klimat. Polecam

        Komentarz


        • #64
          Ja w tym roku wakacje chyba spędzę na mazurach, chcę wziąć ze sobą kajaki i trochę popływać, myślicie, że to dobry pomysł? Kupiłem nawet już na specjalne bojki żeby wszystko było bezpiecznie

          Komentarz


          • #65
            W tym roku wybieram się na pierwsze wspólne wakacje z synkiem nad morze, mam nadzieję, że pogoda dopisze

            Komentarz


            • #66
              Planuję jesienią wyjazd w góry.

              __

              Komentarz


              • #67
                A ja z mężem w tym roku nad nasze polskie morze

                Komentarz


                • #68
                  Jeździcie jeszcze do Egiptu?

                  Komentarz


                  • #69
                    my z mężem jedziemy do Grecji, tam są upały i dużoooo słońca, a właśnie to kochamy! przed wakacjami bierzmy zawsze suplement diety, który nawilża skórę o nazwie- Neoglandyna Dzięki niemu nasza skóra jest nawilżona i nie wysusza się nawet pomimo dużej ilości słońca

                    Komentarz


                    • #70
                      Ja jeszcze nie mam nic zakupione, bo chcę zaryzykować z jakimś Last Minute

                      Komentarz


                      • #71
                        Wyjeżdżając na wakacje koniecznie weźcie ze sobą lek przeciwbiegunkowy np. który jest połączeniem węgla aktywnego i symetykonu. Zagranicą jest inna flora bakteryjna, a z biegunkami podczas upałów nie ma żartów.

                        Komentarz


                        • #72
                          Jak to gdzie? Na Bułgarię!

                          Komentarz


                          • #73
                            Bułgaria na pewno bardzo tanio wyjdzie, nawet w opcji all-inclusive. Tak samo w sumie Turcja teraz jest bardzo tania, zresztą chyba nigdy nie była droga. Ja to jednak nie jestem miłośniczką takich wakacji, opcja taka, że wszystko macie w hotelu bez limitu troszkę robi z nas więźniów hotelu Ciężko wyjść gdzieś żeby nie ominąć posiłku. Ja to raczej staram się wybierać jakieś wycieczki objazdowe, podróżować często do różnych europejskich miast. Przy planowaniu takich podróży najważniejszy jest tani lot Co do takich rzeczy, a tak samo hoteli w niskich cenach to portal Esky może wam się świetnie przydać.

                            Komentarz


                            • #74
                              No ja niestety nigdzie nie wyjadę, ponieważ wszystkie pieniądze zainwestowałem w moją świeżo otwartą firmę. Powiedzcie mi, co sądzicie o ? Pytam, ponieważ planowałem skorzystać z ich usług, no i zastanawiam się co sądzą o tym ludzie...

                              Komentarz


                              • #75
                                Wiadomo, że wakacje wakacjami i często puszczają nam jakieś tam hamulce, jednak nie można zapomnieć nigdy o jednej rzeczy, a mianowicie bezpieczeństwie naszym, jak również innych osób. Za każdym razem jak wyjeżdżam gdzieś nad wodę to mam ze sobą koło ratunkowe, które kupiłem na . Pewnie część z Was się będzie śmiała, ale już kiedyś komuś tak uratowałem życie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X