Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcesoria kuchenne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Zgadzam się w 100% z przedmówcą - nic dodać, nic ująć

    Komentarz


    • #17
      Akcesoria kuchenne to jednak coś nieco innego, bardziej mi się to kojarzy ze sprzętem niezbędnym czy też przydatnym w kuchni, który ułatwia pracę i gotowanie. Na przykład takie maszynki do mięsa mogą być bardzo przydatne i tu chyba nie ma co do tego wątpliwości. Kuchnia ma być przede wszystkim praktyczna.

      Komentarz


      • #18
        Może coś z curvera poszukacie? To bardzo znana marka, mają same porządne produkty. Najlepiej zobaczcie sobie moze oferte sklepu i ich akcesoria kuchenne. Mają tam same solidne marki w fajnych cenach. Uważam, że jak już kupować coś do kuchni to tylko porządne rzeczy, zeby posłużyły na długie lata. Mają tez tam długą gwarancje więc tym bardziej polecam.

        Komentarz


        • #19
          Niezbędne akcesoria kuchenne to również wszelkiego typu miski i miseczki, mnie zauroczyły takie jak te:
          Najbardziej podobają się mi te z z serii ściętej dostępne w pięknych kolorach, wykonywane ręcznie w pracowni Inżynierii Designu.

          Komentarz


          • #20
            A to na pewno. Bez misek i trudno przygotować posiłki, i je serwować.

            Komentarz


            • #21
              Takie niebanalne akcesoria trzeba też umieć łączyć i wykorzystać. Teraz polecam przeczytać . Teraz drewno jest bardzo popularne, zastosowane w kuchni, czy w łazience może dać ogromne uczucie przytulnego pomieszczenia
              Ostatnio edytowany przez Selma; 09.06.2017, 10:58.

              Komentarz


              • #22
                Fajna sprawa, wie ktoś jak wygląda jakość produktów tej firmy?

                Komentarz


                • #23
                  Mi wystarczy robot planetarny i parę narzędzi cukierniczych by wcielić w życie przepisy z blogu cukierniczego
                  Ostatnio edytowany przez Magdula88; 26.07.2017, 18:52.

                  Komentarz


                  • #24
                    Robot planetarny ? To chyba żeby podbić cały Świat . A przynajmniej tak to brzmi jak ktoś jest kuchennym laikiem. A tak serio to nie trzeba wcale dużo rzeczy...


                    ____________

                    Komentarz


                    • #25
                      A ja polecam świetny, moim zdaniem, sklep z gadżetami do kuchni i łazienki! Ostatnio kupowałem tam filiżanki dla mojej cioci na imieniny i po raz kolejny jestem bardzo zadowolony. Polecam!

                      Komentarz


                      • #26
                        [QUOTE=piotrek26;n16941]Niektórzy posiadają w swoich kuchniach wyciskarki do soków i w ten sposób sami sobie przygotowują soki, zamiast kupować gotowe w sklepach. Ceny takich urządzeń można sprawdzić /QUOTE]

                        Jeśli chodzi o zakupu akcesoriów kuchennych to polecam FIDE.pl. Nie pamiętam od kiedy robię już u nich zakupy, ale większość sprzętu kuchennego mam właśnie od nich. Zarówno profesjonalne garnki czy patelnie, jak i drobne akcesoria i gadżety które przydają się w każdej kuchni. Na swojej stronie mają takie marki jak Villeroy & Boch, WMF, Bodum, Joseph Joseph, Kela czy Cilio, więc naprawdę jest w czym wybierać. W ramach wyciskarki do soków dostałem ostatnio od nich wyciskarkę wolnoobrotową Hurom, ale z uwagi na końcówkę sezonu, nie miałem jeszcze w pełni okazji jej wykorzystać.

                        )

                        Komentarz


                        • #28
                          U mnie w kuchni sprzętów kuchennych nie brakuje, ale za to jeśli chodzi o wystrój, to przydałoby się coś powiesić na ścianie. Myślałem o jakiś plakacie tematycznym, chcę coś wybrać z oferty
                          https://www.bluebird-design.com/
                          i wtedy kuchnia będzie już kompletna.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X