Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dieta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Wielkie dzięki za ciekawe porady. Z całą pewnością przyda mi się to.

    Komentarz


    • #32
      Dla mnie numerem jeden jest dieta jajeczna nie tylko dlatego, że kocham jajka, ale jest ona bardzo efektywna. Po miesiącu zgubiłam 5 kg i myślę że na tym nie zaprzestanę. Tylko wiecie miałam obawy, by to jakoś nie wpłynie negatywnie na mój układ trawienny bo taka ilość jajek może nieść ze sobą też jakieś inne skutki. Ale dla pewności zaczęłam przyjmować Intestę i teraz jestem pewna, że nic mi nie grozi

      Komentarz


      • #33
        Mi osobiście najlepiej podeszła dieta oparta na kefirze, bardzo szybkie i trwałe efekty.


        _______________________
        Ciekawe

        Komentarz


        • #34
          Dzięki wielkie za dużo sprawdzonych porad. Jestem pewien, że przydadzą mi się one

          Komentarz


          • #35
            Żeby utrzymać dietę, trzeba naprawdę mieć silną wolę.

            Komentarz


            • #36
              Dieta to dość szerokie pojęcie i większość osób utożsamia ją z odchudzaniem, ale przecież zdrowa dieta powinna dotyczyć każdego z nas. No i są też szczególne przypadku, które zmuszają do podjęcia szczególnej diety jak choroby wrzodowe: czy też inne dolegliwości, które wymagają przestrzegania pewnych zasad w doborze posiłków.

              Komentarz


              • #37
                Dieta wcale nie jest taka ciężka, liczy się odpowiednie podejście

                _______________

                Komentarz


                • #38
                  Jasne ze tak. Trzeba według mnie na spokojnie podejść do diety, jeżeli będziecie mieli mega trudną dietę i będziecie mieli ogromne wobec niej oczekiwania to możecie się przeliczyć i szybko poddać. Dobra opcją jest też proponowany przez catering dietetyczna. To już jest bardzo dobra opcja dla osób bardzo aktywnych, mających mało czasu na przygotowywanie posiłków dietetycznych

                  Komentarz


                  • #39
                    Na pewno wsparcie dietetyka będzie nie tylko dobrą podstawą do zdrowego i odchudzającego odżywiania, ale jak już wydacie pieniądze na dietetyka to będziecie mieli większą motywacje żeby stosować dietę. Ja tak samo miałam z karnetem na siłownie Jakbyście poszukiwali specjalisty z takiej dziedziny to zajrzyjcie na strone Tam bez problemu dobierzecie dietetyka według waszego zapotrzebowania, czy też opinii i oceń użytkowników

                    Komentarz


                    • #40
                      Odchudzanie warto wspierać jakieś dobrej jakości i przede wszystkim naturalnymi suplementami. Na stronie możecie znaleźć kilka bardzo dobrych mieszanek ziołowych na odchudzanie.

                      Komentarz


                      • #41
                        Kiedyś sam interesowałem się dietą ,ale bardzo szybko zrezygnowałem bo mi czasu brakowało.

                        __________________________________________________ _________
                        Księgarnia językowa anchor

                        Komentarz


                        • #42
                          Mi najwięcej kalorii udało się spalić na diecie ketogenicznej Jest to dieta niskowęglowodanowa, która u mnie świetnie się sprawdziła. Najwięcej informacji o tej diecie znalazłam na , i to właśnie dzięki tym informacjom udało mi się wprowadzić dietę w codzienne życie. Schudłam naprawdę sporo i jestem bardzo zadowolona z działania diety

                          Komentarz


                          • #43
                            Tylko czy znowu się nie przybierze, jak już się powróci do zwyczajnego trybu żywienia?

                            Komentarz


                            • #45
                              Ja zupełnie nie potrafię pilnować się zaleceń mojego dietetyka.. brak mi silnej woli.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X