Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dieta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Nie jest aż tak trudna jak zamawiasz gotowe dania do domu. Polecam skorzystać z takiej formy diety . Wtedy nie musisz się martwić, że będziesz podjadać między posiłkami bo w domu będzie pusta lodówka

    Komentarz


    • #92
      No jeżeli dieta to tylko z . Przygotują Wam niezwykle smaczne posiłki.

      Komentarz


      • #93
        Ja wolałabym jednak skorzystać z usług dietetyka. Niech indywidualnie dobierze, co wolno, a co nie jeść.

        Komentarz


        • #94
          Dieta jak dla mnie to przede wszystkim zdrowa żywność, która będzie najlepszej jakości. Sam jakiś czas temu miałem z tym problem, jednak to co mogę Wam powiedzieć po jego upływie to sklep ze zdrową żywnością dostępny na . Mam nadzieję, że skorzystacie z tej porady, bo według mnie sklep ma atrakcyjne ceny i jest zdecydowanie warty uwagi

          Komentarz


          • #95
            Jak dokładnie wygląda wasza dieta?

            Komentarz


            • #96
              Hej
              Ja też próbuję zrzucić kilka zbędnych kilogramów, poprawić swoją kondycję oraz samopoczucie. Zdecydowałam się zamówić catering dietetyczny warszawa z tej strony: , ponieważ nie mam czasu na codzienne przygotowywanie zbilansowanych posiłków. Jestem bardzo ciekawa, jakie będą efekty stosowania tej diety, ponieważ słyszałam o niej wiele dobrych opinii

              Komentarz


              • #97
                Zamieszczone przez ptyś Zobacz posta
                A czy myśleliście może coś na temat uzupełnienia swojej diety o bardzo zdrowie koktajle odchudzające ? Ostatnio natrafiłam na artykuł na ich temat na tej stronce i powiem Wam, że jest tam naprawdę mnóstwo przepisów. Powoli zaczynam je wprowadzać do swojego żywienia i jak na razie jestem bardzo zadowolony z efektów. Zajrzyjcie sobie i przemyślcie tą sprawę
                I jak efekty? Sam zastanawiam się nad suplementami, tylko wybór jest ogromny

                Komentarz


                • #98
                  Ja na dietę nie zwracam uwagi...

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X