Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie gadżety reklamowe możecie polecić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    No reklama na torbach to fajna sprawa. Do tego mogą być jakieś smycze, długopisy i inne takie pierdółki. Nie należy jednak się spodziewać jakichś mega efektów po takiej reklamie. To znaczy efekty są ale są one bardzo długofalowe i trudne do zmierzenia. Na pewno dobrze wpływa to na branding i ogólne kojarzenie marki.

    Komentarz


    • #47
      metalowe breloczki

      Może jakieś fajne breloczki do kluczy? My kiedyś robiliśmy takie metalowe na indywidualne zamówienie to pamiętam, że klientom się bardzo podobały.

      Komentarz


      • #48
        Pedrivy są zawsze super

        Komentarz


        • #49
          Sa przede wszystkim funkcjonalne i przydatne. Dlatego są tak chętnie widziane przez klientów.

          Komentarz


          • #50
            Myślę, że jako świetny przykład macie to - Wiele zależy od tego, kim są klienci, jakie mają budżety, oczekiwania. Po prostu prezenty muszą być tak dobierane, aby rzeczywiście były wykorzystywane.

            Komentarz


            • #51
              Długopisy i notesy z logo wydawałyby mi się najlepszym rozwiązaniem

              Komentarz


              • #52
                Gadżety

                Według mnie gadżety reklamowa powinny przynajmniej w jakimś stopniu nawiązywać do charakteru prowadzonej działalności, przy czym bardzo ciekawe produkty tego typu możemy znaleźć w . Mamy tutaj takie opcje jak chociażby gadżety medyczne, nośniki USB, czy też słodycze bądź makarony reklamowe. Generalnie wybór jest bardzo duży i na pewno każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.
                Ostatnio edytowany przez Sandra44; 24.11.2016, 21:45.

                Komentarz


                • #53
                  teraz na koniec roku proponuje kalendarze ale weź pod uwagę poza gadzetami reklamowymi i reklamą internetową także inne formy reklamy, mi bardzo pomogła zauważyłam znaczny wzrost zainteresowania ze strony klientów

                  Komentarz


                  • #54
                    W sumie racja. Pod koniec roku kalendarze to najlepszy pomysł.

                    Komentarz


                    • #55
                      Ja bym wybrała coś klasycznego, a praktycznego jednocześnie. Co powiesz na pendrive z nadrukiem: ?
                      Możesz wybrać wariant w dowolnej kolorystyce, kształcie, pojemności czy materiału, z którego wykonano obudowę. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie.

                      Komentarz


                      • #56
                        Tak, koniecznie na gadżetach powinno pojawić się logo. My postawiliśmy na odzież reklamową, wybraliśmy takie cieple, firmowe bluzy , które mam nadzieję przydadzą się klientom podczas ferii

                        Komentarz


                        • #57
                          ja stoję na stanowisku, że bardzo skutecznym rozwiązaniem jest stworzenie bloga firmowego np takiego daje duże możliwości stosunkowo małym kosztem

                          Komentarz


                          • #58
                            Najlepszym gadżetem reklamowym jest chyba pendrive

                            Komentarz


                            • #59
                              Polecam zerknąć do oferty mają tam naprawdę bogaty asortyment jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, może komuś z Was się przyda.

                              Komentarz


                              • #60
                                Mi to się podoba pomysł ze słodyczami jako gad zetami reklamowymi

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X