Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie gadżety reklamowe możecie polecić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Długopisy i smycze to nadal najskuteczniejsze gadżety.

    Komentarz


    • #17
      obecnie bez problemu można wymyślić i zamówić dowolne gadżety, np. na

      Komentarz


      • #18
        Opaski na rękę, długopisy. Albo podkładki pod kubek.

        Komentarz


        • #19
          Mogą być też podkładki pod myszkę.

          Komentarz


          • #20
            Gadżety reklamowe

            Fajnie sprawdzą się także . Na stronie producenta można je dostać w atrakcyjnych cenach, a ponadto są bardzo starannie wykonane. Ludzie bardzo chętnie je przyjmują i postawienie na takie gadżety reklamowe, może okazać się świetnym pomysłem przy budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

            Komentarz


            • #21
              Dla pacjentów najlepsze są, moim zdaniem, wszelkie przydatne na co dzień drobiazgi z adresem, stroną internetową i nr. telefonu. osobiście najwyżej cenię sobie smycze reklamowe, bo każdy potrzebuje ich kilka do kluczy, telefonu.... Najlepsze są takie z dodatkowym zapięciem. Sama zamawiam takie w

              Komentarz


              • #22
                gadżety reklamowe dobrej jakości

                Ja wychodzę z założenia, że lepiej mieć gadżetów mniej ale lepszej jakości i takie, które pacjent rzeczywiście będzie później używał. Bo nie oszukujmy się długopisy, kalendarzyki itd szybko lądują w śmietniku, pomijając, że kalendarz to wszyscy mają teraz w telefonie. Zobacz sobie np tutaj: masz jakieś pomysły na różne gadżety, może coś Cię zainteresuje.

                Komentarz


                • #23
                  ostatni sie spotkalem z czymś ciekawym, pewna firma daje obrazy drukowane, jakieś ładne motywy, a w prawym dolnym rogu ich logo, wiem że tutaj mozna to zamówić , co ciekawe ludzie to wieszaja w biurach i robią tym samym reklame, coś jak kalendarz na zamówienie tylko robi lepsze wrazenie :P

                  Komentarz


                  • #24
                    masz ich troszkę, mogę polecić te gadżety każdy gadżet jest dobry.

                    Komentarz


                    • #25
                      Swego czasu bardzo modne były pendrive'y i myślę, że to bardzo praktyczny gadżet w dalszym ciągu.

                      Komentarz


                      • #26
                        Jak firma zaczęła wychodzić na prostą, a baza klientów się powiększała, to zawsze starałam się wysyłać coś w prezencie dla nowych, jak i obecnych klientów. Nadal tak robię, a gadżety (dokładniej pendrive z moim firmowym logo) zamawiam na usb gifts. Jeszcze się na nich nie zawiodłam, a klienci również zadowoleni z prezentów

                        Komentarz


                        • #27
                          Możesz pomyśleć o tym, by zainwestować w Bardzo praktyczne są kalendarze książkowe, różne rodzaje.

                          Komentarz


                          • #28
                            Kalendarze to bardzo dobry pomysł! No i do tego długopisy!

                            Komentarz


                            • #29
                              Teraz kalendarz to bardzo dobry pomysł. Ale za miesiąc czy za dwa już nie będzie większego sensu je rozdawać.

                              Komentarz


                              • #30
                                W sumie racja. Wtedy można dawać notatniki.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X