Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jakie gadżety reklamowe możecie polecić

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jakie gadżety reklamowe możecie polecić

    Witam. Tak się zastanawiam jakie prezenty można byłoby dać uczestnikom konferencji naukowej. Może macie jakieś pomysły?

  • #2
    Gosi czy szukałaś może pomysłów w sieci? Masz bardzo wiele katalogów, w których możesz sobie poszperać w poszukiwaniu inspiracji. Na przykład to miejsce:
    - w katalogu znajduje się ponad 4000 różnych gadżetów reklamowych.
    Ze swojej strony proponuję odejść od oklepanych długopisów czy smyczy na rzecz czegoś bardziej oryginalnego: mini latarek czy też pendrivów.

    Komentarz


    • #3
      Ja wybrałabym długopisy i notatniki.

      Komentarz


      • #4
        Smycze, długopisy i inne. Ale wydaje mi się, że potęga marketingu jest teraz internet i np. funpage na facebooku. Przychodnia, w której leczę () swoje ząbki też ma taki funpage i dzięki temu nie zapominam o wizytach

        Komentarz


        • #5
          Uważam ze breloki reklamowe są ciekawe

          Komentarz


          • #6
            Na konferencji warto rozdać uczestnikom teczkę, jakiś notes, długopis. Ostatnio można też spotkać pendriive

            Komentarz


            • #7
              Właściwie to możesz w promocji wykorzystać praktycznie wszyatko co jest pod ręką. Możesz zamówić np. piłeczki antystresowe kostki magnetyczne do układania. Z innych gadżetów mogą być nawet tblice rejestracyjne z danymi twojej firmy

              Komentarz


              • #8
                Rzeczywiście, to też są bardzo fajne pomysły

                Komentarz


                • #9
                  Ja kiedyś na takiej konferencji na międzynarodowych targach poznańskich przygotowałem prezent dla wszystkich uczestników w postaci pióra wiecznego (zamawiałem na ). Wydaje mi się, że to był dobry pomysł – szczególnie na konferencję naukową.

                  Komentarz


                  • #10
                    Teczka, notesik, długopis, pendrive

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja na Twoim miejscu zainwestowałbym w coś oryginalnego, a nie długopisy, kubki itd.

                      Tutaj - - możesz znaleźć ofertę gadżetów reklamowych wykonanych z filcu - wg mnie genialny opcja

                      Komentarz


                      • #12
                        Może jakiś neonowy napis, który będzie świecił i się przesuwał? Albo jakiś charakterystyczny baner.

                        Komentarz


                        • #13
                          Znajoma z branży fotograficznej poleciła mi ten adres: . Przyznaję, że jestem zadowolona z owoców współpracy. Mają ciekawe pomysły, chociaż początkowo miałam swoją idealną wizje, agencja zaproponowała o wiele bardziej kreatywne rozwiązania.

                          Komentarz


                          • #14
                            Rzeczywiście fajna strona.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja poszukałbym gadżetów bliżej związany z waszą branżą, np podróżnych szczoteczek do zębów, takich jak tutaj:
                              Gadżet, który będzie miło kojarzył się z branżą stomatologiczną

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X